آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87582
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394 11:47
تعداد بازدید : 932

سری جدید محصولات گیگابایت به بازار آمد

بی صداترین کارت گرافیک های دنیا

گیگابایت آماده گسترش سری حرفه ای XTREME GAMING با پنج کارت گرافیک رده بالای دیگر است.


فناوران- هر کدام از این کارت های گرافیک عملکرد مطلوبی در اجرای بازی های رایانه ای داشته و از دوام و پایداری بسیار زیاد و بلند مدتی بهره مند هستند.
همچنین این کارت ها نسبت به کارت های مرجع به صورت کامل بازطراحی شده اند تا نیازهای گیمر های حرفه ای در اجرای بازی ها را به بهترین شکل برآورده سازند.
کارت های گرافیک سری XTREME GAMING به واسطه تکنولوژی GPU Gauntlet Sorting به بهترین GPU های دست چین شده مجهز هستند که توانایی بالای این کارت ها در اورکلاک را تضمین می کند. علاوه بر اورکلاک GPU این سری از کارت ها، فرکانس حافظه نیز اورکلاک شده تا بتوان بازی ها را به روان ترین شکل اجرا کرد.کارت گرافیک GTX 980 Ti XTREME GAMING که مخصوص اورکلاک های سنگین است دارای ویژگی LN2 BIOS و یک کانکتور 6 پین اضافه است تا پایداری کامل در اجرای اعمال اورکلاکینگ را با فشار دادن تنها یک کلید فراهم شود.
همچنین تمام کارت های گرافیک سریXTREME GAMING دارای سیستم WINDFORCE 3X هستند. این سیستم متشکل از سه فن، لوله های حرارتی مسِ ترکیبی، معماری مخصوص باله ای برای خنک کننده، طراحی تیغه ای مخصوص برای فن ها و تکنولوژی Triangle Cool هستند.
تمام این عوامل دست به دست هم می دهند تا کارت گرافیک حتی در اوج فعالیت هنگام اجرای بازی های سنگین، به کارکرد خنک و بی صدای خود ادامه دهد.
سیستم خنک کننده Windforce 3X همچنین دارای ویژگی 3D Active fan است که نخستین طراحی خنک کننده دارای فن با قابلیت فعالیت کاملا بی صدا (صفر دسی بل) است. این طراحی از سوی گیگابایت در سال 2007 معرفی شد و تا به امروز محبوبیت و کارایی خود را حفظ کرده است.
  این تکنولوژی به گیمرها اجازه می دهد که هنگام اجرای بازی های سبک یا مواقع بیکاری سیستم، از سکوت کامپیوتر خود لذت ببرند.
کارت های TITAN X و GTX 980 Ti از سیستم چرخش متناوب فن نیز بهره می برند. در این سیستم، فن میانی در جهت عکس دو فن دیگر فعالیت می کند تا دفع حرارت به شکل سریع تر و بهینه تر صورت پذیرد. این طراحی خلاقانه، کارایی سیستم خنک کننده را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. 
با استفاده از این تکنولوژی توانایی دفع حرارت خنک کننده های Windforce 3X نصب شده روی این کارت های گرافیکی به 700W رسیده است.
برای علاقه مندان به سیستم های خنک کننده مایع، ورژن WATERFORCE کارت GTX 980 Ti XTREME GAMING نیز موجود است. این سیستم خنک کننده علاوه بر دفع گرمای GPU، خنک کردن قسمت های پرحرارت VRAM و MOSFET را نیز بر عهده دارد. این طراحی موجب می شود سیستم خنک کننده، به هیچ فن اضافه ای نیاز نداشته باشد.
کارت های سری XTREME GAMING با قاب مشکی رنگ شکیل پشت کارت و نور پس زمینه رنگی به وسیله LED های  RGB جلوه زیبایی دارند و حس یک سیستم حرفه ای گیمینگ را به خوبی القا می کنند. 
کارت های گرافیک سری XTREME GAMING به فاز های اضافه تجهیز شده اند تا فعالیت MOSFET در درجه حرارت پایین تری امکان پذیر باشد. 
همچنین ویژگی های کنترل حرارت و توازن بار به واسطه قرار گیری این فازها، باعث افزایش طول عمر مفید کارت می شود.
 کارت های سری  XTREME GAMING با بهترین و با کیفیت ترین قطعات موجود ساخته شده اند تا گیمرهای حرفه ای پایداری و دوامی مثال زدنی تجربه کنند. استفاده از با کیفیت ترین چوک و خازن ها نیز باعث یکپارچگی دقیق وضعیت حرارتی/الکتریکی، سیگنال های دیجیتال و شدت جریان برق شده است که نتیجه آن افزایش چشمگیر طول عمر سیستم خواهد بود.
احاطه کامل بر توانایی های اورکلاکینگ کارت های گرافیک سری XTREME GAMING از طریق نرم افزار GIGABYTE OC GURU نیز میسر شده است. کاربران می توانند کنترل دقیقی بر تک تک ویژگی های کارت گرافیک از جمله فرکانس هسته، سرعت گردش فن، محدودیت های دما و توان مصرفی و نور پردازی
 LEDها داشته باشند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :