آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87589
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394 12:3
تعداد بازدید : 997

1500 بازی موبایلی رده بندی شد

پس از اعلام مدیر سازمان رده بندی سنی بازی های رایانه ای مبنی بر رده بندی سنی بازی های موبایل، حالا رده بندی سنی بیش از 1500 بازی موبایلی در فروشگاه های دیجیتالی قابل مشاهده است.

بنیاد ملی بازی های رایانه ای- پس از تفاهم نامه ای که فی مابین این فروشگاه دیجیتالی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای به امضا رسید، سازمان اِسرا، رده بندی سنی بازی های موبایل را آغاز کرد.
«رضا احمدی» مدیر اِسرا گفت: در حال حاضر رده بندی سنی بیش از 1500 بازی موبایلی در نسخه وب این فروشگاه قابل مشاهده است و از اوایل دی ماه در نسخه موبایلی این فروشگاه هم نمایش داده می شود.
احمدی با اشاره به آمادگی کامل اِسرا جهت رده بندی بازی های موبایلی جدید تاکید کرد: با توجه به نگرانی برخی بازی سازان بابت تاخیر در زمان انتشار بازی، تدابیری اندیشیده ایم تا بررسی بازی های موبایلی پیش از انتشار در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و تاخیری در زمان انتشار بازی صورت نگیرد.مدیر سازمان رده بندی سنی بازی های رایانه ای به رواج بازی های موبایلی در بین کودکان اشاره کرد و گفت: لازم است خانواده ها با در نظر گرفتن رده بندی سنی، بازی مناسب فرزند خود را انتخاب کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :