آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87598
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394 12:15
تعداد بازدید : 983

ایسوس برند برتر نمایشگرهای مخصوص بازی شد

 بر اساس گزارش سایت معتبر Ranker، نمایشگرهای ایسوس، با پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود در صدر جدول بهترین نمایشگرهای جهان قرار گرفته اند.

فناوران- نمایشگرهای گیمینگ ایسوس با پشتیبانی از جدیدترین فناوری های موجود و با تکیه بر طراحی خاص خود جوایز متعددی نظیر GOOD DESIGN و iF را نیز دریافت کرده اند که در نهایت این سری از نمایشگرها را به برند برتر نمایشگرهای مخصوص بازی در دنیا تبدیل کرده است.
حقیقت این است که ایسوس با تفکیک نمایشگرهای خود در سطوح مختلف، امکان انتخاب متناسب با نیاز هر گروه از کاربران را مهیا کرده است. 
نمایشگرهای گیمینگ ایسوس با پشتیبانی از آخرین فناوری های روز دنیا و امکانات انحصاری برای گیمرها، به انتخاب اول این قشر از طرفداران ورزش های الکترونیکی تبدیل شده اند. از جمله ویژگی مانیتورهای گیمینگ این برند می توان به افزایش بسیار بالای نرخ تازه سازی و کاهش زمان پاسخگویی برای نمایش سریع تصویر با کیفیت در صحنه های اکشن اشاره کرد. همچنین با پشتیبانی از فناوری های G-SYNC و FreeSync که به ترتیب توسط دو شرکت تولید کننده های تراشه های گرافیکی  NVIDIA و AMD معرفی شده اند، کیفیت تصویر در بازی دوچندان شده است.
از سوی دیگر ایسوس با در نظر گرفتن اهمیت سلامت کاربران نیز دست به کار شده است و علاوه بر دقت در جزییات طراحی ارگونومیک، این نمایشگرها را به فناوری های انحصاری دیگری نیز برای محافظت از چشم گیمرها مجهز کرده است. 
پیاده سازی فناوری Ultra-Low Blue Light برای حذف نورهای آبی زاید و فناوری Flicker Free برای جلوگیری از لرزش تصویر نیز سلامت چشمان کاربران را در استفاده طولانی مدت تضمین می کند. تمام نمایشگرهای سری گیمینگ ایسوس به سادگی از قابلیت چرخش و تنظیم ارتفاع متناسب با قد و زاویه دید کاربر برخوردار هستند تا کاربران بتوانند به راحتی وضعیت نمایشگر خود را  تنظیم کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :