آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87604
تاریخ انتشار : 27 آبان 1394 13:18
تعداد بازدید : 941

بدنه G5 ال جی فلزی است

شرکت ال جی که تاکنون گوشی های پرچمدارش را با بدنه پلاستیکی و چرمی راهی بازار کرده، ظاهرا قصد دارد با بدنه فلزی به بازار عرضه کند.

فناوران- ظاهرا ال جی هم به این موضوع پی برده که استفاده از فلز در ساخت گوشی های هوشمند می تواند برایش پر سودتر باشد. براین اساس شایعات حاکی از آن است که این شرکت کره ای قصد دارد محصول بعدی خود را با بدنه فلزی در اختیار مشتریان قرار دهد.
بنابراین شایعات حاکی از آن است که G5 ال جی بدنه ی کاملا فلزی خواهد داشت. از آنجا که گوشی هوشمند V10 ال جی دارای فریم فلزی Dura Guard است، بدنه تمام فلزی G5 چندان دور از انتظار نیست. در طول سال میلادی جاری، سامسونگ رقیب اصلی ال جی در کشور کره جنوبی، چهار گوشی هوشمند فلزی به بازار عرضه کرد. هوواوی سومین تولیدکننده بزرگ گوشی های هوشمند در دنیا هم مدت ها است که به تولید گوشی های فلزی روی آورده؛ اپل هم که پیشتاز تولید گوشی های هوشمند فلزی است. در واقع با نگاهی کلی به محصولات سایر شرکت های اصلی و معتبر تولیدکننده گوشی های هوشمند، به نظر می رسد فقط ال جی است که هنوز بطور جدی وارد دنیای گوشی های فلزی نشده و قدم های نخست خود را در این زمینه برمی دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :