آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87748
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394 12:8
تعداد بازدید : 721

امکان خرید پیامکی بلیت بازی های فوتبال

سرویس پیامکی «جایگاه ویژه» برای راحتی بیشتر هواداران ورزشی برای تهیه بلیت، توسط یک شرکت دانش بنیان در حوزه خدمات ارزش افزوده موبایل طراحی شد.

فناوران- این سرویس پیامکی به فروش بلیت مسابقات ورزشی و دسترسی آسان تر مردم به اماکنی نظیر استادیوم ها اختصاص دارد و هوادار ورزشی می تواند با ارسال یک پیامک، بلیت مسابقات فوتبال را به صورت موبایلی خریداری کند.
احسان مظفری پور ارایه دهنده این محصول، هدف از طراحی این برنامک را راحتی بیشتر هواداران ورزشی برای تهیه بلیت عنوان کردو گفت: با «جایگاه ویژه»، هوادار ورزشی می تواند بدون مراجعه حضوری و نیز بودن مراجعه به سایت و تنها با ارسال یک پیامک، بلیت بخرد.
وی با بیان راه اندازی سامانه های هواداری ویژه تیم ملی، گفت: این شرکت فعال در حوزه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، درصدد توسعه خدمات برنامکی در حوزه فوتبال است و برنامک های «دریبل من» و «۹۰۹۰» با تمرکز بر پوشش اخبار ورزشی در قالب های مکتوب، صوتی و تصویری در ایت راستا طراحی شده است.
این ارایه دهنده محصولات و خدمات مبتنی بر سرویس های چندرسانه ای تلفن همراه افزود: در بخش سرگرمی نیز بازی موبایلی «نخستین یوز» را طراحی کرده ایم که رابطه مستقیمی با حمایت از تیم ملی فوتبال ایران دارد و ترکیبی از بازی های مبتنی بر پیامک و محیطی تلقی می شود.
به گفته وی توسعه کانال های نوین ارایه خدمات محتوایی از جمله برنامک ها، در نهایت منجر به ایجاد زیرساختی مناسب برای تکمیل اکوسیستم تولید محتوا در کشور خواهد شد.
مظفری پور افزود: از این رو علاوه بر ارایه محصولات و راه حل های جامع برای بهره برداری مشترکان تلفن همراه از محصولات و خدمات محتوایی، با ارایه زیرساخت های فنی مناسب به عنوان تولیدکننده محتوا و توسعه دهنده زیرساخت و بسترهای ارایه محتوا و جمع آوری کننده و نشر دهنده محتوا، بستری را فراهم می کنیم که تولیدکنندگان برنامک ها، امکان توسعه خدمات شان را داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :