آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87753
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394 12:26
تعداد بازدید : 567

ایسوس از بازار کامپیوترهای خانگی کناره گیری نخواهد کرد

مدیر ارشد اجرایی شرکت ایسوس اعلام کرد که برخلاف شایعات منتشرشده در ماه های قبل مبنی بر کناره گیری این شرکت از عرصه تولید رایانه های خانگی، این شرکت نه تنها قصد خروج از بازار فروش کامپیوترهای خانگی را ندارد، بلکه تصمیم گرفته است به بزرگ ترین تولیدکننده این رده تبدیل شود.


رایورز- جری شن مدیرعامل ایسوس در پاسخ به شایعات اعلام کرده است که با در نظر گرفتن درآمد ناخالص، شرکت ایسوس همیشه یکی از فروشندگان برتر محصولات کامپیوتری بوده است.
وی افزود: بررسی ها نشان دهنده این است که ایسوس به احتمال زیاد در سال ۲۰۱۷ میلادی به بزرگ ترین فروشنده نوت بوک های خانگی تبدیل خواهد شد.
او در ادامه با بیان اینکه ایسوس با سرمایه گذاری در زمینه نوت بوک همچنان به تقویت قدرت رقابت خود ادامه خواهد داد، گفت: این کمپانی در هشت ماه اول سال میلادی جاری پروژه های نوت بوک خود و همچنین کانال های تجاری و استراتژی های بازاریابی خود را تنظیم و راه اندازی کرده است. این کمپانی در سه مال اول سال ۲۰۱۵ با توجه به تقاضای کم بازار ۱۳.۹ میلیون نوت بوک را به سراسر جهان ارسال کرده است.
اگرچه انتظار می رود که ایسوس در سه ماه پایانی سال تعداد نوت بوک های ارسالی خود را به میزان ۵.۲ میلیون افزایش دهد، با این حال ارسال سالانه این کمپانی تنها ۱۹.۱ میلیون عدد خواهد شد. لازم به ذکر است که این رقم در سال ۲۰۱۴ میلادی ۲۰.۳ میلیون بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :