آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87755
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394 12:44
تعداد بازدید : 598

Endpoint Protector4 برترین راهکار جلوگیری از نشت داده ها شد

راهکار Endpoint Protector4 از سوی کاربران، همکاران تجاری و خوانندگان ماهنامه کامپیوتینگ سکیوریتی به عنوان برترین راهکار جلوگیری از نشت داده ها (DLP) در سال ۲۰۱۵ برگزیده شد.

فناوران-  Endpoint Protector4 راهکاری است که از نشت و سرقت داده ها در شرکت ها و سازمان های بزرگ و کوچک جلوگیری می کند و امکان مدیریت دستگاه های موبایل را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. از جمله ویژگی های این راهکار می توان به فیلترینگ محتوا، کاربری آسان کنسول مدیریتی، اجرای آسان و مقرون به صرفه بودن هزینه نهایی نام برد. قابلیت ارائه جزئیاتی در خصوص حوادث امنیتی که امکان وقوعشان وجود دارد از دیگر امکانات این نرم افزار است. هم چنین، این راهکار مجوز انتقال داده ها را تنها برای افراد یا سازمان های معتبر صادر می کند؛ در واقع به کارگیری Endpoint Protector4 مانع از جابه جایی بدون برنامه اطلاعات میان افراد و سازمان های 
ناشناخته می شود.
Endpoint Protector به هر دو شکل ابزار مجازی و سخت افزاری در دسترس است، راهکاری که قابلیت پذیرش آن در پلاتفورم های مختلفی مانند: ویندوز، مک و وجود دارد. به علاوه، این نرم افزار از امکان محافظت داده ها و کنترل دستگاه های لینوکس نیز برخوردار است. در واقع، Endpoint Protector نوعی راهکاری تکمیلی برای ماژول مدیریت دستگاه های موبایل هم محسوب می شود؛ که پشتیبانی کردن از BYOD (اجازه همراه داشتن موبایل، لپ ، تبلت و... در محیط کار) و ایمن سازی داده ها روی سیستم عامل اندورید و IOS را به واسطه پوشش تمامی محیط شبکه یک مجموعه انجام می دهد. مدیران Cososys، برگزیده شدن برای دومین بار در این رقابت معتبر را مایه خوشحالی مجموعه می دانند و از آن به عنوان عاملی برای دنبال کردن مسیر پیش روی خود یاد می کنند؛ مسیری که خلاقیت و کارایی و دو رکن اساسی آن هستند و Cososys را به نقطه ای می رساند که در سال ۲۰۱۶ عنوان قدرت مندترین مجموعه فعال در این حوزه را به خود بگیرد.
مسابقه سالانه معرفی برترین راهکارهای امنیتی، یکی از معتبرترین رقابت های اروپایی که سال ششم خود را پشت سر می گذارد، رقابتی است که برگزیده شدن در آن نه تنها برای شرکت های فناوری از اهمیت خاصی برخوردار است، بلکه بر تصمیم گیری کاربران هنگام خرید هم تأثیر مستقیم می گذارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :