آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87770
تاریخ انتشار : 30 آبان 1394 13:28
تعداد بازدید : 1257

ما مرکز جهانیم اما همه چیز از کرانه باختری می گذرد

شبنم کـهـن چی - 1-همه چیز از مسیر کرانه باختری می گذرد، از سرورهای سرزمین های اشغالی. ما بهتر می دانیم. این که می گویند روسی هستیم، انگلیسی هستیم، آمریکایی هستیم اشتباه است. ما می دانیم آنها حتی اگر روس تبار هم باشند باز هم کرانه باختری را دوست دارند.


 مقیم آلمان هم باشند چیزی تغییر نمی کند باز هم سواحل مدیترانه را ترجیح می دهند. تهش هم می شوند صهیونیست روس تبار مقیم آلمان که برادر فلان نخست وزیر هم هستند. یعنی شاید تبار دیگری هم داشته باشند که ما به آن ورود نمی کنیم. 

2-ما مرکز جهانیم. و آنقدر خوب و خوش تیپ و با کفایت و دانشمندیم که همه جهانیان و جهان خواران قصد دارند ما را بخورند. 
دنیا باید از ما متشکر باشد چون ما با تمام دارد و ندارمان، بزرگ ترین انگیزه برای متفکران و مخترعان و دانشمندان و ایده پردازان جهان هستیم.
 به خاطر ماست که تکنولوژی پیشرفت می کند. به خاطر ماست که ارتباطات گسترش پیدا می کند. به خاطر ماست که ابزارها به روز می شود. 
حتی به خاطر ماست که میلیون ها کاربر در سراسر جهان از شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن های پیام رسان و موتورهای جست وجو استفاده می کنند. چون همه دنبال ما هستند بس که سکوریت هستیم. بس که خوبیم. بس که چیزهای خیلی چیزی داریم که همه قدرت های جهان به دنبال آن چیزها هستند. چیزهای ماست که دنیا را به سمت پیشرفت سوق داده؛ زنده باد آن 
چیزها.
3-وی در صحنه می گفت: «تلگرام خیلی بد است. تلگرام، عامل فساد است. خانه مان برانداز است. تلگرام، عامل جاسوسی است. خیلی بد است. حرف های ناامنی در تلگرام رد و بدل می شود. تلگرام، ماشین شایعه سازی است. تلگرام...». وی تلفنش زنگ می خورد: «بله؟...سلام. نه...نه آخر برنامه زیرنویس شه، وسط برنامه زیرنویس شه، پیام کوتاهش رو هم برای مشترکان سه اپراتور بفرست. خداحافظ». وی ادامه داد: «فکر می کنید چرا تلگرام رایگان است؟ شبکه های اجتماعی رایگان است؟ برای اینکه از ما جاسوسی کنند. تلگرام بلای جان جوانان است...» 

ادامه سخنان وی را در کانال تلگرامی وی در @vey دنبال کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :