آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87850
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394 11:27
تعداد بازدید : 719

با جداشدن از اتحادیه صوت و تصویر:

اتحادیه موبایل مستقل شد

به گفته رییس اتحادیه دستگاه های مخابراتی، به پیشنهاد وزارت صنعت بخش موبایل از اتحادیه لوازم صوتی و تصویری و موبایل منفک به اتحادیه دستگاه های مخابراتی ملحق می شود و از فروش تا خدمات پس از فروش و تعمیر در یک اتحادیه متمرکز شده است.

خبرگزاری فارس- عبدالحسین کریمی اعلام کرد بخش موبایل از اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل و الحاق آن به اتحادیه دستگاه های مخابراتی جدا می شود.
رییس اتحادیه دستگاه های اجرایی مخابراتی با بیان اینکه این تغییر پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت بوده، گفت: این تصمیم چند روز پیش گرفته و به کمیسیون نظارت ارسال شده است.
وی توضیح داد: دبیر اجرایی این کمیسیون سازمان صنعت است و طبق قانون نظام صنفی این تصمیم باید در کمیسیون نظارت به اصناف نهایی و تصویب شود.
کریمی درباره نام اتحادیه، اضافه کرد: شاید در آینده به عنوان اتحادیه دستگاه های مخابراتی کلمه «موبایل» اضافه شود، اما فعلاً این مسئله مطرح نیست.
کریمی با بیان مخالفت اتحادیه «صوتی و تصویری و موبایل» با این تغییر، گفت: تاکنون موضوعات تعمیر و خدمات پس از فروش موبایل در اتحادیه دستگاه های مخابراتی انجام می شد و تنها بحث فروش در اتحادیه صوتی و تصویری و موبایل بود که با این تغییر بخش فروش، خدمات پس از فروش و تعمیر و در یک اتحادیه متمرکز شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :