آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 87856
تاریخ انتشار : 1 آذر 1394 11:37
تعداد بازدید : 521

امضای تفاهم نامه همکاری بانک آینده و بانک توسعه تعاون

تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و بانک آینده به امضا رسید.

 روابط عمومی بانک آینده- محمد علی سهمانی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: بانک‎ها باتوجه به وظایف مشابهی که در ارایه خدمات به مشتریان دارند این امکان برای آنها فراهم است تا در چارچوب فعالیت‎های سندیکائی و ایجاد تمرکز در حوزه‏های مختلف همکاری‎های مثبتی را انجام دهند.
سهمانی درباره بسترها و ظرفیت‎های موجود در دو بانک توسعه تعاون و آینده گفت: انجام همکاری‎های دوسویه در کلیه زمینه‎ها و همچنین توسعه همکاری ها در رابطه با صندوق توسعه ملی و افزایش ارتباطات بین بانکی می تواند سبب پیشرفت و  ارتقای هر دو بانک شود.
جلال رسول اف مدیر عامل بانک آینده نیز افزایش تعامل با بانک توسعه تعاون را موجب برکات خیر خواند و افزود: رقابت در عین رفاقت از جمله مهارت های مهمی است که باید فرا گرفته شود تا با استفاده از ظرفیت های مشترک خدمات مناسب تری را به مشتریان ارائه داد.
وی افزایش نقاط دسترسی و پایین آوردن قیمت تمام شده خدمات را سبب افزایش رضایت مشتریان خواند و در ادامه با تاکید بر اهمیت انعقاد تفاهم نامه افزود: امید است تا با ایجاد مسیرهای پیش رو تفاهم نامه‏های چند جانبه نیز گسترش پیدا کند تا علاوه بر افزایش توان رقابتی، سبب توسعه نوآوری‎ها، تنوع خدمات و محصولات شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :