آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88044
تاریخ انتشار : 3 آذر 1394 12:18
تعداد بازدید : 1088

19 شرکت حامی الکامپ بیست و یکم شدند

سومین نشست شورای سیاست‏گذار نمایشگاه الکامپ بیست ویکم با حضور اعضای کمیته اجرایی در محل دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار شد.

فناوران- شورای سیاست‏گذاری نمایشگاه الکامپ با حضور حمیدرضا قمی، باقر بحری، عیسی نجفی، آزاد معروفی، محمد ثروتی، مهدی حیدری، سعید جبل عاملیان و صائبه سلوکی سرپرست دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار شد.
در این نشست اعضای کمیته اجرایی به ارایه گزارش عملکرد خود پرداخت و شورای سیاست‏گذاری را در جریان مراحل پیش ثبت نام و جانمایی غرفه ها قرار داد. سخنگوی کمیته اجرایی الکامپ با اعلام اینکه جانمایی‏ها رو به پایان است، گفت: پس از اتمام مرحله جانمایی، سازمان گزارش جامعی از میزان تقاضای اولیه در پیش ثبت نام و جانمایی را منتشر خواهد کرد. تاکنون نیز لیست تمامی شرکت‏هایی که حضورشان در الکامپ بیست و یکم قطعی شده است در سایت رسمی الکامپ و پورتال سازمان نصر کشور موجود است.سپس انتقادات و شکایات اعلام شده به دبیرخانه الکامپ مورد رسیدگی قرار گرفت. بحری در خصوص شکایات گفت: اغلب به مساله کاهش متراژ غرفه‎ها معترض بودند که به دلیل محدودیت در ظرفیت نسبت به تقاضای ثبت شده در مرحله پیش ثبت نام امکان افزایش متراژها وجود ندارد. دیگر موضوعات نیز به قوانین و مقرارت شرکت سهامی نمایشگاه‏ها و سازمان توسعه تجارت مرتبط بود که جهت رسیدگی به آنها ارجاع شد.او در ادامه افزود: تاکنون 19 شرکت فعال در حوزه ICT حامی رسمی نمایشگاه الکامپ بیست و یکم شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :