آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88052
تاریخ انتشار : 3 آذر 1394 12:38
تعداد بازدید : 764

بدون تیتر

قائم مقام وزیر نیرو گفت: تصمیمی قاطع برای مشترکان پرمصرف آب تابستان 95 می‎گیریم و تلاش می‎کنیم این تصمیم تا پیش از آغاز فصل گرمای سال 95 و روزهای پیک مصرف آب، نهایی شود.

 مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه با یک تنگنای مالی عجیب در کشور مواجه هستیم بر ضرورت تامین مالی پروژه ها با استفاده از روش ساختاریافته مدیریت دارایی ها تاکید کرد.
 براساس گزارش مرکز آمار تورم آبان ماه سال جاری با 0.2 درصد کاهش در مقایسه با ماه قبل به 13.1 درصد رسید، همچنین قیمت گروه خوراکی ها در آبان ماه در مقایسه با ماه قبل 8 درصد افزایش یافته است.
 اوراق تسهیلات مسکن که مدت‏ها در محدوده 67 تا 69 هزار تومان معامله می شد، از ابتدای هفته روند صعودی خود را آغاز کرد و به بالای 70 هزار تومان رسید.
 دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور پیشنهاد کرد: دولت ضمانت اقساط تسهیلات خرید کالای کارگران را به حساب یارانه های آنها متصل کند تا در صورت عدم بازگشت پول، از محل یارانه ها کسر شود.
 وزیر راه و شهرسازی با اعلام این که وام 60 میلیون تومانی مسکن به شورای پول و اعتبار رفت، گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی وام نوسازی بافت های فرسوده را به بانک مسکن ابلاغ کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :