آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88122
تاریخ انتشار : 4 آذر 1394 13:17
تعداد بازدید : 1457

نیمی از سازمان های جهان تا ۲۰۱۷ ویندوز ۱۰ دارند

به گفته مرکز تحقیقاتی گارتنر، نیمی از سازمان های جهان تا سال ۲۰۱۷ میلادی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ مجهز می شوند و این مساله باعث می شود که ویندوز ۱۰ محبوب ترین و گسترده ترین سیستم عامل مایکروسافت تبدیل شود.

همکاران سیستم- به گزارش ZDnet این مرکز تحقیقاتی به عوامل مختلف اشاره کرد و در مورد سازگاری هرچه سریع تر با ویندوز در سازمان ها به قرار زیر توضیح داد: تاریخ خاتمه پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز ۷ مایکروسافت ژانویه ۲۰۲۰ است؛ سازگاری خوب با ابزارها و دستگاه های مبتنی بر ویندوز ۷، و روی آوردن به نسل جدید محصولات از جمله رایانه های چندکاربری.
وی افزود: ما پیش بینی می کنیم برای سازمان ها میزان سازگاری با آخرین نسخه از سیستم عامل مایکروسافت نسبت به زمانی که شش سال قبل ویندوز ۷ وارد بازار شده بود بسیار سریع تر است.
گارتنر گفت بسیاری از سازمان ها پیش بینی کردند که در نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی به سیستم عامل ویندوز ۱۰ مجهز می شوند. احتمال می رود نیمه دیگر سازمان ها که این سیستم عامل را در اختیار نمی گیرند، در سال ۲۰۱۷ میلادی به این سیستم عامل مجهز شوند.
نتایج اولیه نشان می دهد ویندوز ۱۰ در جریان سازگاری با رایانه های شخصی نسبت به ویندوز ۷ و ۸ سرعت بیشتری داشته است. البته باید گفت ویندوز ۱۰ برای بسیاری از کاربران به صورت رایگان ارایه می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :