آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88127
تاریخ انتشار : 4 آذر 1394 13:26
تعداد بازدید : 1336

گوشی هوشمندی مخصوص سیگاری ها

گوشی هوشمند جدیدی برای علاقه مندان به سیگارهای الکترونیکی عرضه شده که علاوه بر قابلیت کشیدن سیگار می تواند امکان تماس، ارسال پیامک یا غیره را نیز در اختیار کاربرانش قرار دهد.

مهر- در طول سال های اخیر، کمپانی های فناوری به دنبال ساخت و تولید محصولات جدیدی هستند که بتوانند نگاه مخاطبان بیشتری را با خود همراه سازند. اما تاکنون کمپانی به فکر کاربران سیگاری نبوده تا محصول متفاوتی را برای آنها عرضه کند.
سیگار کشیدن یکی از عادات مضر است اما با وجود راهکارهایی که برای مقابله با سیگار کشیدن ارایه می شود هنوز سیگار، دوستداران بسیاری داشته و هر روز بر تعداد افراد سیگاری افزوده می شود. اما کمپانی Vaporcade در ابتکاری، گوشی هوشمند متفاوتی را با نام Vaporcade Jupiter عرضه کرده که دوستداران سیگارهای الکترونیکی vaping می توانند با استفاده از این گوشی هوشمند تماس گرفته، پیامک زده یا حتی تصاویر سلفی گرفته و سیگارهای الکترونیکی خود را دود کنند. تمام این قابلیت ها در یک گوشی هوشمند جمع شده تا این گوشی هوشمند بتواند مختص افراد سیگاری باشد.
این گوشی هوشمند، ترکیبی از گجت های هوشمند و یک ابزار دودساز است. بخشی که برای سیگار الکترونیکی این گوشی هوشمند در نظر گرفته شده در قسمت پایین گوشی هوشمند بوده و کاملا مشخص است.
اطلاعات منتشر شده نشان می دهد گوشی هوشمند Jupiter از آندرویید KitKat 4.4 پشتیبانی می کند. اپلیکیشنی نیز برای Vaping و از کمپانی Vaporcade بر این گوشی هوشمند قرار گرفته است. از دیگر ویژگی های این گوشی باید به استفاده از ۳۰ طعم مختلف اشاره کرد.
گوشیJupiter 4G با قیمت ۲۹۹ دلار و مدل Jupiter 3G LTE آن نیز با قیمت ۴۹۹ دلار فروخته خواهد شد. هنوز جزییات بیشتری درباره بخش های سخت افزاری این محصول منتشر نشده و باید منتظر فروش رسمی آن بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :