آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88279
تاریخ انتشار : 7 آذر 1394 13:29
تعداد بازدید : 1249

آمازون سرور فیزیکی اختصاصی اجاره می دهد

مرکز خدمات پردازش ابری آمازون موسوم به AWS به مشتریان سازمانی خود سرورهای فیزیکی اختصاصی ارایه می دهد.

همکاران سیستم- به گزارش وبسایت ZDnet سرویس جدید که شرکت آمازون آن را EC2 Dedicated Hosts معرفی کرده است به کاربران امکان می دهد که بتوانند یک سرور فیزیکی واقعی در اختیار بگیرند. این سرور فیزیکی در مناطق ویژه ارایه می شود و یک یا چند سرور اصلی آن را مدیریت می کند.
سرویس Dedicated Hosts سازمان هایی را مورد هدف قرار داده است که می خواهند از زیرساخت های IT کنونی خارج شوند و خدمات مبتنی بر فضای پردازش ابری عمومی را در اختیار بگیرند. 
این سازمان ها معمولا محدودیت هایی را در زمینه مجوزهای نرم افزاری از جمله Windows Server، Windows SQL Server، Oracle Database و SUSE Linux Enterprise Server پیش روی خود می بینند. 
در بیشتر موارد این سازمان ها مجبورند از چندین سوکت یا هسته های فیزیکی برای سرور خود استفاده کنند. 
به هر حال، مرکز خدمات ابری آمازون با گزینه جدید به کاربرانی که قصد دارند از مجوز نرم افزاری خود استفاده کنند و سیستم مدیریت مشابه در اختیار داشته باشند، امکان می دهد با پرداخت هزینه مشخص شده برای سرویس Amazon Linux خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته
باشند.
گزینه جدید برای آن دسته از سازمان هایی که قصد دارند ابزارهای کنترلی بیشتر را برای مدیریت از راه دور زیرساخت های IT در اختیار داشته باشند بسیار مناسب است. این سرویس به آنها کمک می کند تا بتوانند ضمن انتقال فعالیت های خود به فضای ابری عمومی، نیازهای خود را پاسخ 
دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :