آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88351
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394 12:28
تعداد بازدید : 1124

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران:

الکامپ باید زمینه توسعه دولت الکترونیکی را فراهم کند

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران گفت: بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ ایران با ورود متخصصان حوزه فناوری‏های نوین باید زمینه‎ای برای توسعه دولت الکترونیکی باشد.

ایرنا- سید مهدی میرمهدی کمجانی افزود: حضور قوی تر متخصصان عرصه فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ و تبادل نظر آنان با یکدیگر، زمینه گسترش دولت الکترونیکی را مساعدتر خواهد کرد و کشور خواهد توانست از مزایای آن هرچه سریع‎تر بهرمند شود.
وی اضافه کرد: دولت الکترونیکی، بکارگیری فناوری اطلاعات در بخش‎های مختلف دولت به منظور افزایش بهره‎وری و ارتقا سطح خدمات رسانی است، مهم‎ترین نتیجه این امر، افزایش رضایت مردم است به شرطی که پیاده‎سازی دولت الکترونیکی به طور صحیح و با موفقیت صورت گیرد.
وی گفت: حضور شرکت‎های دانش‎بنیان در این رویداد فناوری و تبادل نظر و عقد قرارداده‎های کاری پیشرفت‎های بیشتر در این حوزه را رقم خواهد زد و به توسعه بیشتر کشور خواهد انجامید.
کمجانی افزود: نباید اجازه داد نمایشگاه تخصصی الکامپ تنها محلی برای عرضه کالا شود و افرادی که در این حوزه اطلاعاتی ندارند امکان فعالیت را از متخصصان سلب کرده و نمایشگاه از رسیدن به اهدافش باز ماند.
رییس اتحادیه فنآوران رایانه گفت: طی چند سال اخیر این نمایشگاه تخصصی تبدیل به محلی برای عرضه کالا شده بود و موجب ناامیدی متخصصان حوزه 
شد.
وی افزود: انتظار می‎رود امسال این نمایشگاه با مدیریت دولت و همت مسوولان، محلی برای مراجعه و حضور متخصصان باشد و رسانه‎ها هم به تخصصی شدن نمایشگاه کمک کنند.
رییس اتحادیه یاد شده، گفت: شرکت‏های فعال در حوزه فناوری‎های نوین باید آخرین دستاوردهای خود را به این نمایشگاه آورده و با هم افزایی با دیگران روند توسعه دولت الکترونیکی را شتاب دهند. 
بیست و یکمین نمایشگاه بین‏المللی الکترونیکی، کامپیوتر، تجارت الکترونیکیی (الکامپ 94) از 23 تا 26 آذرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، آغاز به کار خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :