آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88356
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394 12:56
تعداد بازدید : 1381

6 روز پیش از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی باز هم مستقل برگزار می شود

سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی درست پیش از نمایشگاه رسانه های دیجیتال در محل نمایشگاه های بین المللی شهرداری تهران از روز پنجشنبه 22 بهمن ماه به صورت مستقل برگزار می شود.

فناوران- منصور امینی، مدیر عامل سازمان فضای مجازی سراج گفت: افتتاحیه این نمایشگاه روز پنجشنبه 22 بهمن برگزار می شود و به مدت 6 روز تا تاریخ 27 بهمن ماه در محل نمایشگاه بین المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه دارد.
مدیر عامل سازمان فضای مجازی سراج عنوان کرد: نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی در بخش های «رسانه های برخط»، «بازی»، «پویانمایی»، «نرم افزارهای چند رسانه ای و تلفن همراه» و «سرویس و خدمات اینترنتی» طراحی شده است.
امینی از راه اندازی بخش «سواد مجازی» به عنوان بخش ویژه نمایشگاه خبر داد و گفت: این بخش شامل نشست ها و کارگاه ها، تهدیدها و فرصت ها، کلینک و درمانگاه اعتیاد اینترنتی و بخش های متنوع دیگر است.
وی با بیان اینکه این نمایشگاه توسط فعالان عرصه مجازی جبهه انقلاب اسلامی اداره می شود، گفت: طبق سنوات گذشته اقشار مختلف جامعه از قبیل دانش آموزان، مجموعه اولیا و مربیان و نخبگان دانشگاهی، مخاطبان این نماشگاه هستند.
امینی ضمن تشکر از مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد از رایزنی ها و توافق های صورت گرفته با این مرکز خبر داد و تصریح کرد: نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی به عنوان یک نمایشگاه تخصصی به صورت مستقل از نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال برگزار می شود.
فراخوان و ثبت نام برای حضور در این نمایشگاه از نیمه آذر ماه از طریق سایت نمایشگاه به آدرس irdmfestival.com  انجام خواهد شد.
تاریخ برگزاری این نمایشگاه، درست پس از آن تعیین شد که تاریح نمایشگاه فناوری اطلاعات رسانه های دیجیتال 27 آبان ماه اعلام شد. سال گذشته نیز نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی، پیش از نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزار شده بود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :