آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88363

وزارت ارتباطات درگاه واحد خدمات راه اندازی کرد

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: درگاه واحد خدمات وزارت ICT راه اندازی شد تا از این طریق دسترسی به خدمات این حوزه تسهیل شود.

فناوران- راسخ گفت: با توجه به تکلیف وزارتخانه ها در راستای تحقق دولت الکترونیک، مبنی بر راه اندازی درگاه واحد ارایه خدمات، این درگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با امکان دسترسی به خدمات کلیه واحدهای تابعه شامل شرکت ارتباطات زیرساخت، پست بانک، شرکت پست، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت خدمات هوایی پیام، سازمان فضایی ایران، دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات و پژوهشگاه فضایی ایران راه اندازی شد.
وی با بیان اینکه هدف از ایجاد این درگاه، امکان ارایه خدمات عینی و ملموس برای تمامی مخاطبان در اقصی نقاط کشوراست افزود: این درگاه به آدرس ees.ict.gov.ir قابل دسترسی است.
راسخ اظهارکرد: در این پورتال امکان دسترسی به خدمات کلیه واحدهای وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تسهیل  می شود.
 وی تصریح کرد: دراین درگاه، زمینه طرح پیشنهادها، انتقادات و اسناد بالادستی و همچنین ارتباط با سازمان های خدمت دهنده، در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز دیده شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :