آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88365
تاریخ انتشار : 8 آذر 1394 13:31
تعداد بازدید : 1263

دایاسیستم دوربین ACTUS را معرفی کرد

شرکت دایا سیستم چهارشنبه گذشته در کارگاهی آموزشی که با همراهی نوین تجارت پارسیان برگزار کرد، روش کار با دوربین جدید ACTUS برند COMBO را به شرکت کنندگان آموزش داد.


فناوران- حمید اسکندری، نماینده COMBO  در این کارگاه آموزشی گفت: ACTUS یک دوربین مینی جدید با کلیه امکانات یک دوربین VIEW CAMERA است. 
وی افزود: محدودیتی در انتخاب لنز برای این دوربین وجود ندارد و می توان تمامی لنزهای سایز بزرگ را به آن متصل کرد. ضمن اینکه وزن کم و قابلیت اتصال به تمامی سه پایه های استاندارد، استفاده از دوربین ACTUS را در استودیو و محیط ممکن می کند.
اسکندری گفت: قابلیت تنظیمات فانوس در جهات مختلف بالا به پایین، چپ به راست و عقب به جلو در این دوربین، امکان تنظیم دقیق تصویر را بدون کوچک ترین اعوجاج و پرسپکتیو و همچنین با تغییرات دیافراگم، فوکوس نقطه ای یا خطی را به تصویر می‎دهد. 
به گفته وی، از دیگر مزایای این دوربین این است که به دلیل ثابت بودن لنز و تحرک دوربین پس از برداشت سه عکس هم مرکز درجهت افقی و همچنین عمودی و ادغام آن در نرم افزار فتوشاپ به یک تصویر کامل از سوژه می رسیم. این قابلیت در تصاویر معماری و آنهایی که سوژه بزرگ دارند کارایی بسیاری دارد.در ادامه این کارگاه، ویژگی های دوربین OM-D المپیوس بیان شد. قابلیت تعویض لنز، 16 مگاپیکسل با حسگر پرسرعت، سریع ترین فوکوس اتوماتیک، لرزشگیر پیشرفته و فیلمبرداری فول اچ دی از مزایای این دوربین دیجیتال بدون آینه می باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :