آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88737
تاریخ انتشار : 15 آذر 1394 12:14
تعداد بازدید : 616

امضای تفاهم نامه راه اندازی پارک پیشران ICT

تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به منظور توسعه شرکت های دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در محل پژوهشگاه با حضور نمایندگان دو طرف برای مدت پنج سال منعقد شد.

تسنیم- این تفاهم نامه در راستای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و با هدف افزایش اثربخشی پژوهش ها و تجاری سازی نوآوری ها متناسب با نیاز کشور بین پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی محمد خوانساری رییس این پژوهشگاه و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به نمایندگی محمدجعفر صدیق رییس این پارک منعقد شد.
براساس این تفاهم نامه، دو طرف متعهد به همکاری در حمایت از دوره های پیش رشد پارک و تجاری سازی فعالیت های پژوهشی پژوهشگاه شدند.
تامین زیرساخت های ابری مورد نیاز موسسات، شرکت ها و هسته های مستقر در پارک و حمایت از دستاوردهای نوآورانه این شرکت ها توسط پژوهشگاه و همکاری در طراحی و اجرای پارک پیشران ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت جذب و پرورش و ارتقای سرمایه های انسانی نخبه این حوزه در داخل کشور از جمله فعالیت های پیش بینی شده در این تفاهم نامه است.
علاوه بر این مقرر شد، از پژوهشگران و اعضای هیات علمی پژوهشگاه در هدایت هسته های مستقر در پارک خصوصا دوره های پیش رشد استفاده شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :