آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88835
تاریخ انتشار : 16 آذر 1394 12:9
تعداد بازدید : 1006

100 گیگابایت هدیه آسیاتک به 3 دانشجو

به مناسبت فرارسیدن 16 آذر روز دانشجو، آسیاتک به قید قرعه به سه مشترک دانشجوی خود 100 گیگابایت اینترنت پرسرعت هدیه می‏دهد.

فناوران- آسیاتک به مناسبت روز دانشجو و به منظور فراهم آوردن فرصت استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت با کیفیت و مقرون به صرفه برای دانشجویان اقدام به برگزاری طرح 100 گیگابایت ترافیک هدیه به دانشجویان کرد.  
بنابراین گزارش، دانشجویانی که سرویس اینترنت خود را از شرکت انتقال داده های آسیاتک دریافت کرده‏اند با ثبت‏نام در صفحه siatech.ir/edu در بازه زمانی 9 تا 16 آذرماه می‏توانند یکی از سه برنده قرعه کشی 100 گیگابایت ترافیک هدیه آسیاتک باشند.
بنابراین گزارش، کاربرانی که حداکثر تا امروز نیز مراحل ثبت نام خود را تکمیل و به خانواده بزرگ آسیاتک پیوسته باشند در این قرعه کشی شرکت داده خواهند شد.لازم به ذکر است، سرویس اینترنت باید به نام دانشجویی باشد که اقدام به ثبت نام در این طرح کرده است. همچنین در تاریخ 17آذرماه بعد از قرعه‏کشی و مشخص شدن 3 برنده، ارسال تصویر کارت دانشجویی برندگان الزامی است. چنانچه هویت برنده با تصویر کارت دانشجویی مطابقت نداشته باشد برنده بعدی از سایر شرکت‎کننده‏ها به قید قرعه انتخاب خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :