آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 88844
تاریخ انتشار : 16 آذر 1394 12:18
تعداد بازدید : 882

بدون تیتر

نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارزش هر سهم در سهام عدالت بین 1 میلیون تا 1 میلیون و 500 هزار تومان است گفت: طرح های مجلس برای قشربندی دریافت کنندگان سهام عدالت و مدیریت سود سهام، نمی‎تواند کارایی لازم را داشته باشد.

 وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: بر اساس آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات، دارندگان کارت بازرگانی حق واگذاری به غیر برای استفاده از مزایای آن را ندارند.
 مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان این که اکثر شرکت های هواپیمایی تاکنون تغییر نرخی در راستای طرح آزادسازی نرخ بلیت هواپیما نداشته اند، گفت: بر اساس پایش کارشناسان سازمان، نرخ همه مسیرهای 170 گانه آزاد شده در حد قیمت های قبلی است. 
 تولید انواع وانت در کشور 69.2 درصد کاهش یافت.
 وزیر کار با اعلام اینکه تاکنون یارانه نقدی ۲.۹میلیون نفر قطع شده گفت: از شورای عالی اشتغال به بانک مرکزی تکلیف شد بسته تامین مالی بنگاه های کوچک به منظور اشتغال زایی را با هماهنگی وزارت کار تدوین کند.
  همزمان با برگزاری دور دوم مذاکرات نفت و انرژی ایران و مکزیک در مکزیکوسیتی، وزیر انرژی این کشور از همکاری و مشارکت شرکت های مکزیکی در صنایع نفت، گاز و انرژی ایران در دوران پساتحریم خبر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :