آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89031
تاریخ انتشار : 18 آذر 1394 12:27
تعداد بازدید : 1240

1722 مدرسه مجازی در ایران داریم

مدیرکل دفتر فنی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: حدود یک هزار و ۷۲۲ مدرسه مجازی در کشور وجود دارد که ۷ هزار نفر در قالب ۲۶۳ هزار ساعت آموزشی را در این مدارس مجازی سپری کرده اند.

تسنیم- حمید علیان نژاد در سمینار منطقه ای کارشناسان معماری ادارات کل نوسازی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، چهارمحال بختیاری، گیلان و اردبیل گفت: خوشبختانه حدود یک هزار و  722 مدرسه مجازی در کشور تشکیل شده است که 7 هزار نفر در قالب 263 هزار ساعت آموزشی در این مدارس درس خوانده و گواهی آموزشی دریافت کرده اند.
مدیرکل دفتر فنی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس بیان کرد: امروزه باید به بحث آموزش مجازی توجه ویژه ای شود چرا که در حال حاضر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی گستردگی ویژه ای در میان دانش آموزان و جوانان کشور پیدا کرده است.
وی افزود: باید شبکه های آموزشی و تربیت را باهم داشته باشیم و از آموزش های شنیداری و تصویری نیز بهره مند شویم چرا که اگر در فضای مجازی کنترل نداشته باشیم نمی توان دانش آموزان را هدایت و در عملکرد آن ها نظارت داشت و نیاز است تا برای فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات اقدامات مناسبی انجام دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :