آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89202
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:0
تعداد بازدید : 1194

جزییات حضور رایگان کسب و کارهای نوین فناورانه در نمایشگاه اعلام شد

75 استارت آپ برای حضور در الکامپ ثبت نام کردند

عضو هیات مدیره و رییس کمیسیون نرم افزار سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) استان تهران گفت: استقبال کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور رایگان در نمایشگاه الکامپ بیش از حد انتظار بود.

فناوران- شاهین طبری در مورد حضور کسب و کارهای نوین فناورانه در نمایشگاه الکامپ توضیح داد: برخی از این کسب و کارها به ما اعلام کردند علاقه مند حضور در نمایشگاه الکامپ هستند اما از امکانات مالی مناسب برای این کار بی بهره اند.  
از سوی دیگر حمایت از کسب و کارهای نوین فناورانه از اولویت های سازمان نصر است. چرا که برای استمرار رونق در بازار ICT، علاوه بر لزوم حمایت از شرکت های بزرگ، باید برای شکل گیری و توسعه کسب و کارهای کوچک نیز تلاش کرد.
طبری ادامه داد: ما موضوع را با کمیته اجرایی نمایشگاه مطرح کردیم و پیشنهاد حمایت از کسب و کارهای نوین فناورانه و حضور رایگان آنها در الکامپ مورد استقبال خوبی از سوی اعضای کمیته قرار گرفت. به هر حال این کسب و کارها آینده صنف فناوری اطلاعات را تشکیل می دهند و ما وظیفه خود می دانیم از آنها در همه عرصه ها به ویژه در نمایشگاه الکامپ به عنوان محلی برای رونق بخشی به کسب و کار صنف ICT حمایت کنیم.
طبری گفت: ما به دنبال این بوده ایم که شرکت هایی که از این امکان استفاده می کنند، واقعا در تعاریف معمول یک استارت آپ بگنجند و از سوی دیگر محصول یا خدمت نوآورانه آن ها به مرز ارایه تجاری رسیده باشد.
وی با بیان این که 75 درخواست از سوی کسب و کارهای نوین فناورانه برای حضور در الکامپ به دبیرخانه نمایشگاه ارسال شده است گفت: از میان این درخواست ها، مدارک 43 کسب و کار نوین فناورانه تکمیل بوده و استارت آپ بودن آنها برای ما محرز شده است. در مورد 32 کسب و کار دیگر نیز اعلام کرده ایم اگر تا امروز مدارک خود را کامل کنند، امکان حضور آنها در نمایشگاه فراهم می شود.
طبری گفت: زیرساخت های لازم برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کارهای نوین فناورانه در سالن 18 نمایشگاه بین المللی تهران فراهم شده است و امیدواریم این کسب و کارها، در کنار سازمان های بزرگ حاضر در الکامپ بتوانند آینده صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران را بسازند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :