آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89223
تاریخ انتشار : 22 آذر 1394 16:36
تعداد بازدید : 1077

فیس بوک در پی آفلاین شدن است

فیس بوک خبر از عرضه تکنولوژی جدیدی داد که به کاربرانی که از ارتباطات اینترنتی با سرعت پایین استفاده می کنند امکان مشاهده رویدادهای جدید در قالب سرخط های خبری را می دهد.

آی تی ایران- این تکنولوژی به کاربران کمک می کند حتی هنگامی که از ارتباطی ضعیف بهره می برند و یا قادر به برقراری ارتباط با سرورهای فیس بوک نیستند از این شبکه اجتماعی استفاده کنند. 
علاوه بر این، کاربران می توانند در هنگامی که آفلاین هستند نظرات خود را زیر پست های مختلف کاربران دیگر بنویسند و این اظهارنظرها با بازگشت ارتباط اینترنتی،  به طور خودکار منتشر خواهند شد. فیس بوک هدف از این تغییرات را کمک به بهبود تجربه کاربران در کشورهای در حال توسعه که از شبکه های نسل دوم داده های همراه استفاده می کنند عنوان کرده است.
همچنین از آن جایی که نیوزفید یا همان سرخط های خبری، مهم ترین هدف در برنامه فیس بوک هستند این شرکت روشی برای نمایش بدون دغدغه محتویات مورد نظر کاربران بدون نیاز به انتظار کشیدن برای بارگذاری داده ها در نظر گرفته است. فیس بوک به منظور رسیدن به این هدف در حال بررسی به روزرسانی جدیدی است که می تواند درکی دقیق از رویدادهای نمایش داده شده بر روی گوشی شما داشته باشد و آن ها را بر اساس ارتباط و اهمیت، مرتب کند. 
نهایتا این اطلاعات در حالی دانلود می شود که هنوز توسط شما مشاهده نشده اند و پیش رویتان قرار می گیرند. با این روند، نیازی به بارگذاری چندین باره به منظور نمایش محتویات جدید نخواهد بود. این در حالی است که با برقرار شدن ارتباط پایدار، روند نمایش رویدادها به حالت سابق بازخواهد گشت. در صورتی که شما در مترو و یا جشن های شلوغ قرار دارید و ارتباط اینترنتی شما ناپایدار شود باز هم این قابلیت به کمک شما خواهد آمد.
لازم به ذکر است که هنوز بخش عمده جهان دسترسی به اینترنت ندارند و در حال حاضر چیزی حدود 2.7 میلیارد نفر از ساکنان کره زمین آنلاین هستند که کمی بیش از یک سوم جمعیت جهان است. با این تفاسیر، جایگزینی گوشی های هوشمند به جای رایانه های شخصی ( با توجه به قیمت پایین تر آن ها) راهکاری مناسب است که در قالب ارائه سرویس های متناسب با آن ها می تواند تعداد افرادی که امکان استفاده از اینترنت خواهند داشت را به مراتب افزایش دهد


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :