fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 8932
  تاریخ انتشار : 23 خرداد 1391 3:49
  تعداد بازدید : 449

  رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال

  ایجاد شبکه توزیع محصولات نرم افزاری

  رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از پخش گسترده محصولات نرم افزاری و بازی های رایانه ای هولوگرام دار در مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای خبر داد و گفت: با ایجاد شبکه توزیع، مشکل خرید و فروش این محصولات حل می شود.

  مهر-حسن علیزاده از برنامه‌های مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برای گنجاندن محصولات نرم‌افزاری در سبد خانوار ایرانی خبر داد و گفت: با همکاری این مرکز پخش محصولات نرم‌افزاری، بازی‌های رایانه‌ای و فیلم‌های سینمایی دارای مجوز و هولوگرام از طریق شبکه توزیع بخش خصوصی در مراکز خرید و فروشگاه‌های بزرگ صورت می‌گیرد. وی با تاکید بر حمایت از تولید و پخش رسانه‌های دیجیتال تولید داخل در مورد نحوه توزیع این محصولات، تصریح کرد: این طرح در سه فاز اجرایی خواهد شد که در فاز نخست محصولات نرم افزاری و بازی‌های رایانه‌ای در دو هزار فروشگاه بزرگ در سطح تهران عرضه می‌شود و در فاز دوم این محصولات در چهار هزار فروشگاه عرضه خواهد شد.
   علیزاده فاز سوم اجرای طرح شبکه توزیع محصولات رسانه‌های دیجیتال را مربوط به  کل کشور عنوان کرد و گفت: این محصولات ظرف یکسال آینده در تمامی فروشگاه‌های بزرگ سراسر کشورعرضه خواهند شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :