آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89724
تاریخ انتشار : 30 آذر 1394 12:22
تعداد بازدید : 766

تلفن ثابت بی سیم در راه است

مدیر کل مخابرات استان کرمانشاه اعلام کرد: در تلاش هستیم تا تلفن های ثابت را به صورت بی سیم در سطح استان کرمانشاه راه اندازی کنیم.

ایرنا- مصیب قبادیان افزود: با راه اندازی این سیستم مردم می توانند علاوه بر اتصال به اینترنت پرسرعت از خط های ثابت خود پیامک نیز ارسال کنند. راه اندازی این تلفن ها نیازی به سیم کشی ندارد و این شبکه به صورت بی سیم کار می کند. قبادیان همچنین اعلام کرد که 190 هزار مشترک تلفن های ثابت مخابرات استان کرمانشاه بدهکار هستند و تلفن های آنان بیشتر از سه سال است که قطع است. وی اظهار داشت: 570 هزار زیرساخت تلفن های ثابت در سطح استان کرمانشاه وجود دارد.
مدیرکل مخابرات استان کرمانشاه با بیان اینکه درآمد مخابرات در سال های گذشته کاهش و هزینه ها نیز افزایش داشته است گفت: به طور میانگین درآمد ماهانه یک خط تلفن ثابت برای مخابرات 57 هزار ریال است در حالی که ایجاد یک خط تلفن ثابت بیش از 10 میلیون ریال برای مخابرات هزینه دارد. قبادیان با بیان اینکه در برخی از مناطق استان کرمانشاه در واگذاری های تلفن ثابت محدودیت وجود دارد تاکید کرد: تمام تلاش خود را می کنیم تا نیازهای مردم را پاسخ دهیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :