آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89728
تاریخ انتشار : 30 آذر 1394 12:51
تعداد بازدید : 1028

جوانه‎های امید در حاشیه الکامپ بیست و یکم

نوجوانان توانمند حوزه فناوری در فن بازار نمایشگاه پژوهش که در جوار نمایشگاه الکامپ بیست و یکم برگزار شد، توانمندی‎های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان این دونمایشگاه فناوری محور قراردادند.

فناوران- سالن 27 محل دایمی نمایشگاه‎های بین‎المللی درخلال نمایشگاه الکامپ امسال به فن‏بازار نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش و فناوری اختصاص داشت و نوجوانان نخبه ایرانی در فضایی گرم و صمیمی موفق شدند نگاه بازدیدکنندگان الکامپ را نیز به سمت خود جلب کنند.درمیان غرفه‏های متعدد ساکن در سالن 27 محل نمایشگاه، غرفه وزارت آموزش و پرورش امسال مملو از نوجوانانی بود که طرح‏های مبتنی بر فناوری خود را عرضه کردند. آرین رضانژاد، نوجوان پژوهشگری که به همراه تیم دانش آموزی دبیرستان علامه حلی به این نمایشگاه آمده بود به خبرنگار ما گفت: دانش آموزانی که دارای طرح‏های فناوری محور بودند امسال در فضایی بهتر از سال‏های گذشته موفق شدند علاوه بر مخاطبان نمایشگاه پژوهش و فناوری، با مخاطبان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هم آشنا شده و ارتباط برقرار کنند.
او در این رابطه ادامه داد: حضور استارتاپ‎های جوان در سالن 18 نمایشگاه الکامپ باعث شد بتوانیم با صاحبان جوان کسب و کارهای نوین آشنا شده و تبادل ایده کنیم. امیدواریم مسوولان برگزاری نمایشگاه الکامپ برای سال های آینده هم این فضا را برای معرفی و رشد استعدادهای جوان حوزه فناوری درنظر بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :