آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89730
تاریخ انتشار : 30 آذر 1394 13:5
تعداد بازدید : 1026

عرضه ویندوز 10 موبایل به تاخیر افتاد

مایکروسافت زمان عرضه نسخه موبایلی ویندوز 10 را به تاخیر انداخت.

ایسنا - مایکروسافت پیشتر وعده داده بود که نسخه موبایلی ویندوز 10 را این ماه برای گوشی های لومیا عرضه کند، اما این شرکت در حال به تاخیر انداختن عرضه این نسخه از ویندوز است.
شرکت مایکروسافت در بیانیه ای اعلام کرد که به روز رسانی ویندوز 10 موبایل اوایل سال آینده برای گوشی های منتخبی که با ویندوز فون 8 و 8.1 کار می کنند انجام خواهد شد.
در این بیانیه آمده است: در ماه نوامبر ما به همراه معرفی گوشی های لومیا 950 و 950 ایکس ال قابلیت های جدید ویندوز 10 همچون کانتینوم و اپلیکیشن های جهانی ویندوز را معرفی کردیم.
به روزرسانی ویندوز 10 موبایل اوایل سال آینده به گوشی های موجود ویندوز 8 و ویندوز 8.1 انجام خواهد شد.مایکروسافت هنوز تعیین نکرده که کدام گوشی های ویندوزی این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد اما این شرکت پیشتر گفته است هدفش این است که اکثریت گوشی های هوشمند لومیا این به روزرسانی را دریافت کنند.
مشخصات لازم گوشی هایی که ویندوز 10 موبایلی را دریافت خواهند کرد، حافظه داخلی حداقل هشت گیگابایتی است و این به معنای این است که برخی گوشی ها همچون لومیا 530 این نسخه را دریافت نخواهند کرد.مایکروسافت نسخه نهایی ویندوز 10 موبایل را به همراه لومیا 950 و لومیا 950 ایکس ال اوایل این ماه رونمایی کرد.
این شرکت سازنده اکنون قصد دارد سیستم عامل ویندوز موبایل را در کنار نسخه دسکتاپی ویندوز 10 به طور منظم بروز رسانی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :