آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89803
تاریخ انتشار : 1 دی 1394 13:22
تعداد بازدید : 956

توسط سازمان مدیریت صنعتی

30 شرکت برتر تجارت الکترونیکی کشور معرفی می شود

مشاور فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی، از زیرمجموعه های وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام رتبه بندی 30 شرکت برتر تجارت الکترونیکی در سطح کشور توسط این سازمان برای نخستین بار، گفت: تجربه ای به اسم imi100 وجود دارد که در آن 100 شرکت ارزیابی و به آنها رتبه داده می شود. این شرکت های برتر در همایش های سالانه اعلام می شوند و به دلیل ایجاد اعتبار، سازمان ها علاقه مند به شرکت در این رتبه بندی هستند. شبیه به همین رتبه بندی، رتبه بندی دیگری برای شرکت های تجارت الکترونیکی وجود دارد که در آن 30 شرکت ارزیابی می شوند.

ایسنا- زهره مستوفیان افزود: پیش از این مدل هایی وجود داشت که تنها سایت تجارت الکترونیکی را ارزیابی می کرد، اما این رتبه بندی جدید، کل تجارت الکترونیکی را بررسی می کند و این اتفاق اولین بار است که در ایران رخ می دهد. 
مشاور فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی جام جهانی مدیریت را از دیگر خدمات این سازمان دانسته و ادامه داد: «جام جهانی مدیریت» از خدماتی است که سازمان مدیریت صنعتی ارایه می دهد و نوعی مسابقه در سطح جهان در حوزه امور مدیریت استراتژیک است که از شرکت های مختلف در آن شرکت می کنند و امور مدیریتی خود را به مسابقه می گذارند. 
مستوفیان درباره نقش سازمان مدیریت صنعتی در برگزاری این مسابقه گفت: سازمان مدیریت صنعتی این مسابقه را مدیریت و نمایندگی می کند و کسانی که می خواهند در این موضوع فعالیت کنند از طریق سازمان معرفی می شوند. این مسابقه در نهایت یک فینال دارد که در یکی از شهرهای جهان و امسال در ماکائو برگزار می شود. 
وی در مورد خدمات دیگر سازمان مدیریت صنعتی با عنوان باشگاه مشتریان گفت: توسط سازمان به موسسات و سازمان هایی ایرانی که علاقه مند هستند باشگاه مشتریان ترتیب دهند، مشاوره داده می شود که به چه چیزی نیاز دارند و باشگاه آنها چه ابعادی می‎تواند داشته باشد. همچنین برای ایجاد باشگاه به صورت اصولی و بهینه و بر اساس قوانین نیز می تواند به آنها کمک شود. 
مشاور فناوری اطلاعات سازمان مدیریت صنعتی گفت: در بخش خدمات مجازی گروه تحول دیجیتال سازمان مدیریت صنعتی نیز آموزش الکترونیکی و مجازی به افراد داده می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :