آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89809
تاریخ انتشار : 1 دی 1394 14:3
تعداد بازدید : 996

اینترنت چیزها در خدمت تلویزیون های سامسونگ

تاکنون تلویزیون، تنها وسیله ای برای مشاهده برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی محسوب می شد و در نتیجه، فقط معیارهایی همچون کیفیت تصویر و ایجاد تجربه نمایش برتر مورد توجه بوده است.

ایتنا- چندان تعجبی ندارد اگر بگوییم این ارزش های اساسی، با وجود ظهور تلویزیون های UHD و نیز تلویزیون هایی با رزولوشن 8K  نیز همچنان پابرجاست؛ اما سامسونگ، به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تلویزیون برای نهمین سال متوالی، روی یک موضوع هیجان انگیز و تأثیرگذار دست گذاشته است: اینترنت چیزها و نسل آینده تلویزیون ها.
 نقش جدید تلویزیون با اینترنت چیزها
تلویزیون های هوشمند سامسونگ می توانند تازه ترین اخبار روز، پیش بینی وضع هوا و البته گزارشی از ترافیک را نمایش دهند. همچنین کاربران می توانند کنترل باز و بسته کردن در و پنجره های منزل و حتی شرایط تهویه هوای محیط را نیز به وسیله تلویزیون های هوشمند در اختیار داشته باشند.
همچنین، قابلیت اینترنت چیزها در تلویزیون های سامسونگ باعث می شود تا با تنظیم روشنایی محیط از طریق تلویزیون، تماشای یک فیلم مستند درباره حیات وحش، به تجربه ای منحصربه فرد و هیجان انگیز برای کاربران بدل شود.
علاوه بر این، تلویزیون های هوشمند به عنوان مرکزی برای کنترل دیگر دستگاه های خانه خواهند بود که می توانند آخرین وضعیت یخچال، ماشین لباسشویی و کولر را در نمایشگر خود گزارش دهند.
تلویزیون های هوشمند سامسونگ همچنین ابزار ارتباطی میان اعضای یک خانواده نیز محسوب می شوند. به این ترتیب که به کمک تلویزیون و سیستم صوتی نصب شده در سراسر خانه می توان تمامی اعضاء را برای شام دعوت کرد؛ و در شب سیستم های صوتی و روشنایی توسط تلویزیون خاموش خواهند شد و دمای مناسب محیط برای خواب تنظیم می شود.
این فقط بخشی از تلاش های سامسونگ برای تأثیر مثبت تلویزیون در زندگی روزمره است.
 ارتقای تجربه نمایش
برای سامسونگ ارتقای تجربه نمایش، همیشه در اولویت است. سامسونگ با شرکت هایی از جمله آمازون، نت فلیکس، چیلی و ویالی در حال همکاری است تا سیستم UHD را گسترش دهد و آن را پربارتر کند.
همچنین تلویزیون های SUHD سامسونگ، دارای قابلیت پخش تصاویر HDR هستند که امکان پخش این تصاویر را با کنتراست بیشتر، رنگ های روشن تر، جزئیات سایه پیچیده تر و نورهایی (Highlights) واضح تر، فراهم می کنند. بنابراین کاربران می توانند از این کیفیت فوق العاده تصویر در تلویزیون های SUHD سامسونگ در اندازه های متنوع از ۴۸ تا ۸۸ اینچ، لذت ببرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :