آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89827
تاریخ انتشار : 1 دی 1394 15:2
تعداد بازدید : 792

تقدیر رییس جمهور از وضعیت ارتباطات در ایام اربعین

رییس جمهور از فعالیت ها و سرویس دهی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به زائران اربعین حسینی در خاک عراق تقدیر و تشکر کرد.

فناوران- حسن روحانی به دنبال ارایه گزارش اقدامات انجام شده توسط شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورهای تلفن همراه ایران در خصوص تامین حداکثر توان زیرساختی برای پوشش ارتباطی زائرین مراسم اربعین حسینی مراتب تقدیر و تشکر خود را در نحوه خدمت رسانی و سرویس دهی به زائران اربعین حسینی از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را اعلام کرد.
وزارت ارتباطات عنوان کرده است: در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی طی فرآیندهای دوجانبه و همکاری های متعددی بین نمایندگان و مدیران مربوطه به دو کشور ایران و عراق انجام شد نگرانی های ارتباطی به حداقل و در مواردی از بین رفت.
همچنین در گزارش آورده که در این مناسبت میزان مکالمات تبادل شده از حدود 900 هزار دقیقه در روز به پنج میلیون دقیقه رسید و در مجموع حدود 21 میلیون دقیقه مکالمه طی برگزاری این مراسم بین دو کشور تبادل شد.
همچنین اختصاص اینترنت پرسرعت بی سیم رایگان از سوی اپراتور همراه اول در 9 نقطه در داخل خاک عراق ارتباط مناسبی برای زائران اربعین حسینی فراهم ساخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :