آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 89902
تاریخ انتشار : 2 دی 1394 11:49
تعداد بازدید : 854

سیم کارت های بحران در انتظار رونمایی است

رییس ستاد برگزاری اولین همایش جامع مدیریت بحران از انتظار برای موافقت رییس سازمان مدیریت بحران برای رونمایی از سیم کارت های بحران خبر داد.

ایسنا - حمیدرضا فضلعلی در نشست خبری همایش جامع مدیریت بحران گفت: یکی از طرح هایی که اجرا شدن آن تنها نیازمند تایید رییس سازمان مدیریت بحران است، طرح سیم کارت های بحران است.
وی در توضیح بیشتر نحوه فعالیت این سیم کارت ها گفت: این سیم کارت ها مخصوص سازمان مدیریت بحران است و در رده های مختلف از رییس جمهور تا مدیران کل بحران و دیگر افراد مرتبط می توانند از آن استفاده کنند. در فاز نخست 7000 قطعه از این سیم کارت ها توزیع خواهند شد و در مراحل بعدی آمادگی توزیع 20 و 100 هزار تایی آن نیز در میان مسوولان وجود دارد.فضلعلی با بیان اینکه این سیم کارت ها دارای قابلیت های منحصر به فردی هستند ادامه داد: با توجه به اینکه رونمایی از آن به تایید سازمان مدیریت بحران نرسیده امکان اینکه تمام جزییات آن را بازگو کنم وجود ندارد؛ اما امکان دسترسی و شماره گیری آسان، امکان پنهان کردن شماره و ... از جمله ویژگی های آن است. فضلعلی درباره اینکه آیا وزارت ارتباطات مجوز استفاده از این سیم کارت را به سازمان مدیریت بحران داده است یا خیر؟ نیز گفت: مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شده و همانطور که گفتم در صورت موافقت جناب آقای نجار از آن رونمایی خواهد شد.وی درباره اینکه کدام اپراتور تلفن همراه از این سیم کارت ها پشتیبانی می کند نیز گفت: این سیم کارت ها مربوط به یک اپراتور خاص نیست و اپراتورها فعالیت های مکملی را در ارتباط با آن انجام می دهند و من معتقدم این اقدام کار جدید و بی بدیلی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :