آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 90812
تاریخ انتشار : 16 دی 1394 12:14
تعداد بازدید : 821

توضیحات مخابرات در مورد سامانه پیامکی ۳۰۹۰

معاون شرکت مخابرات ایران، اخبار منتشر شده در مورد دریافت هزینه مازاد برای سامانه پیامکی ۳۰۹۰ از سوی همراه اول را تکذیب کرد.

خبرگزاری مهر- در هفته های اخیر، تبلیغی تحت عنوان ٣٠٩٠ از شبکه های تلویزیونی صدا وسیما پخش می شود که از بینندگان برنامه، می خواهد چنانچه هوادار هر تیم فوتبالی هستند، یک پیامک به سامانه ٣٠٩٠ ارسال کنند و عضو باشگاه هواداری تیم های فوتبالی شوند. از این رو چنانچه هر فردی به این شماره پیامک ارسال کند، مبلغ ۲۰۰ تومان به ازای هر پیامک، از حساب و اعتبار ریالی سیم کارت وی کسر می شود.
معاون شرکت مخابرات ایران گفت: این مبلغ با آگاهی خود فرد کسر می شود و به هیچ عنوان بدون اینکه فردی عضو این سامانه نباشد از حساب وی کسر نخواهد شد و ادعای مطرح شده در این باره کاملا تکذیب می شود.
بر اساس این گزارش این موضوع برای برخی مشترکان سیم کارت های دایمی همراه اول که قبوض خود را آخر هر دوره دریافت می کنند، ابهاماتی را به وجود آورده و برخی از آنها مدعی شده اند که با وجودی که به این سامانه پیامک نداده اند اما این سرویس از سوی همراه اول برای آنها فعال شده و رقم ۶ هزار تومان بابت اشتراک در این سرویس در قبوض پایان دوره شان به همراه اول بدهکار شده اند.
زارعیان معاون شرکت مخابرات ایران گفت: مبلغ ۶ هزار تومان که در قبوض برخی مشترکان همراه اول به عنوان ارزش افزوده دیده می شود، مربوط به فعال سازی سامانه پیامکی باشگاه هواداران فوتبال از سوی این مشترکان است و چنانچه مشترکی این سرویس را فعال نکرده باشد، هزینه ای در این زمینه، در قبوض وی اعمال نمی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :