آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9141
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1391 3:0
تعداد بازدید : 508

چهره های بی صدا

در ماه های اخیر همه منتظر این بودند تا ببینند روی دیگر بهرام رادان چگونه خواهد بود، آیا مانند چهره اش صدای خوبی برای خوانندگی هم خواهد داشت یا نه؟ و بالاخره این روزها آلبوم «روی دیگر» با صدای بهرام رادان منتشر شده است. کسی که به گفته خودش موسیقی را بسیار جدی گرفته و حتی بیشتر از سینما به آن علاقه مند است.

موسیقی:

فواد صادقیان - ترانه سرا

علاقه‌مندی به موسیقی و پیگیری آن برای دل خود یک بحث است و دنبال کردن آن به شکل حرفه‌ای بحثی دیگر. به هر حال این‌که کسی در سینما چهره‌ معروفی است و طرفداران زیادی دارد، تمایل پیدا می‌کند به خوانندگی و حضور در بازار موسیقی هیچ اشکالی ندارد و می‌تواند جای خوشحالی باشد. اما متاسفانه من در نخستین برخورد با صدای بهرام رادان به عنوان خواننده، صدای خوب و قدرتمندی نشنیدم. شاید بهتر بود بهرام رادان وقت بیشتری می‌گذاشت و صدای قوی‌تری را در آلبوم موسیقی پر سر و صدایش معرفی می‌کرد. همان‌طور که در سینما همه منتظرند بازیگران تازه‌کار با دقت و پشتکار بیشتری وارد این عرصه شوند، در عرصه‌ موسیقی هم همه منتظر صداهای تازه اما قدرتمندند.
شاید بهتر باشد آلبوم «ماه می‌خنده ...» با صدای محمدرضا هدایتی را گوش کنید تا منظور مرا از صدای قوی یک بازیگر برای خوانندگی متوجه شوید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :