آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9248
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:24
تعداد بازدید : 742

نمایشگاه گیم تهران بدون بازي هاي رايانه اي

بخشی با عنوان دنیای بدون بازی های رایانه ای برای بازدیدكنندگان از دومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران اختصاص داده شده است.

بنیاد بازی‌های رایانه‌ای تهران- علاقه‌مندان با حضور در این بخش از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران در مصلای امام خمینی (ره) می‌توانند از تفریحات به دور از فضای رایانه‌ای استفاده كنند.
براساس این گزارش، تیراندازی، بازی تیر و كمان و بند بازی از جمله تفریحاتی است كه برای بازدیدكنندگان از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای در این بخش در نظر گرفته شده است.
همچنین در این بخش علاقه‌مندان می‌توانند از بزرگ‌ترین فوتبال دستی ایران استفاده كرده و در قالب گروه‌های مختلف از این فوتبال‌دستی 20 نفره استفاده كنند.
ترویج نظام ملی رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ای اسرا، نمایش توانمندی‌های متخصصان و هنرمندان ایرانی، توسعه همكاری‌های بین‌المللی به ویژه با كشورهای اسلامی در زمینه صنعت بازی‌های رایانه‌ای، ارتقای سطح دانش فنی و تامین امكانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید در كشور و معرفی ایران به عنوان قلب بازی‌سازی منطقه از جمله اهداف برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران محسوب می‌شود.
دومین نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران 6 تا 10 تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :