آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9250
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:26
تعداد بازدید : 466

سایت بازی آنلاین راه می افتد

رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اشاره به حمایت این مرکز از بازی های ایرانی فاخر گفت: به زودی سایت بازی آنلاین از سوی این مرکز راه ‎اندازی
خواهد شد.

فناوران- حسن علیزاده در جلسه با تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌‌ای خواستار تشکیل اتحادیه بازی‌های رایانه‌ای از سوی تولیدکنندگان شد و گفت: راه‌اندازی این اتحادیه می‌تواند علاوه بر تامین منافع تولیدکنندگان، گامی در برای انسجام در تولید بازی‌های رایانه‌ای فاخر در کشور باشد.
رییس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تغییر در نوع حمایت‌ از تولیدکنندگان نرم‌افزار و بازی افزود: هدف مرکز آن است که بتواند تولیدات ایرانی را به مصرف‌کنندگان معرفی کند تا علاوه بر معرفی بازی‌های ایرانی به مردم، زمینه فروش بیشتر محصولات برای تولیدکنندگان نیز فراهم شود.
وی با اشاره به معرفی نرم‌افزارهای تولید داخلی در رسانه ملی گفت: بازی‌های مورد تایید و فاخر نیز در قالب تیزرهای تلویزیونی معرفی خواهند شد.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از برنامه‌ریزی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال برای راه‌اندازی بازی آنلاین خبرداد و تاکید کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود تا با عرضه بازی‌های کیفی به بازار، از عرضه بازی‌های خارجی غیراستاندارد جلوگیری شود.
 راه‌اندازی پورتال سرآمد در آینده‌ای نزدیک
علیزاده همچنین از راه‌اندازی پورتال سرآمد در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: یکی از قابلیت‌های این پورتال، فروش آنلاین نرم‌افزارها و محصولات مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است تا بتوان در قالب شبکه توزیع منسجم، نرم‌افزارهای مناسب خانواده‌ها را به راحتی در اختیارشان قرار داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :