آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9253
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:33
تعداد بازدید : 1268

ثبت‌نام مجدد از امروز آغاز می‌شود

پاسخ به ابهامات برگزاری آزمون استخدامی مخابرات

سوالات متقاضیان استخدام و فعالیت در شرکت مخابرات ایران همچنان زیاد است و این روزها ایمیل ها و تماس های متعددی درباره آزمون استخدامی مخابرات دریافت می کنیم. این موضوع بار دیگر ما را بر آن داشت که با توجه به حساسیت موضوع سوالات تازه ای دراین خصوص با داوود زارعیان، مدیرکل روابط عمومی یافت می شرکت مخابرات ایران کنیم.

چه تضمینی هست که در روابط جای ضوابط را نمی‌گیرد؟
با توجه به نیاز مخابرات به نیروهای کیفی مطمئنا کسانی که از لحاظ علمی‌ بالاتر باشند انتخاب می‌شوند و به هیچ وجه پارتی بازی نخواهد شد.
سوالات آزمون به چه صورتی طراحی می‌شود؟
سوالات آزمـــون از دروس  اعلام شده (دانشگاهی ) طرح مي‌شوند . 70 درصد سوالات تخصصی و 30 درصد نیز دروس عمومی‌را در بر خواهد گرفت.
آیا برای سوالات ضریب در نظر گرفته شده است؟
نه. سوالات آزمون ضریب ندارند.
 زمان دقیق برگزاری آزمون در چه تاریخی خواهد بود؟
برنامه‌ریزی براي برگزاي زمان آزمون بستگي به تعداد ثبت نام دارد و با توجه به استقبال بیش از حد متقاضیان ثبت نام، زمان دقیق برگزاری آزمون پس از اتمام کامل ثبت نام اطلاع‌رسانی مي‌شود.
چه زمانی امکان ویرایش اطلاعات برای کسانی که قبلا اقدام به ثبت نام کرده‌اند، فراهم می‌شود؟
سايت ثبت نام اوایل تیرماه برای ویرایش ثبت نام کنندگان باز خواهد بود.
آیا برای نیروهای فعلی شاغل در شرکت مخابرات که به صورت پیمانکاری فعالیت می‌کنند، امتیاز خاصی در نظر گرفته شده است؟
نیروی متخصص بخش خصوصي که مرتبط با رشته تحصیلی در شرکت مخابرات فعالیت دارد، طبیعتا با امتیازی که از طرف شركت به او داده می‌شود، موفقیت‌اش بیشتر است.
نحوه واریز وجه در هنگام ثبت نام چگونه است؟
پرداخت هزینه ثبت نام تنها از طریق سایت ثبت نام و در صفحه پایانی آن انجام می‌شود و از تمام کارت‌های عابر بانک که رمز دوم داشته باشند، امکان پرداخت وجود دارد.
آيا خانواده شهدا نیز باید در آزمون استخدامی‌شرکت کنند؟
تمام ثبت نام کنندگان اعم از خانواده شهدا و غیره باید در آزمون شرکت کنند و اگر سهمیه و امتیازی باشد در نمره آزمون آنها لحاظ می‌شود و بدون آزمون امتیازی به کسی داده نمی‌شود.
چه زمانی اضافه پرداخت برخی از متقاضیان به آنها مسترد خواهد شد؟
تمام کسانی که از حساب آنها بیش از یک بار هزینه آزمون کسر شده است، مطمئن باشند تا چند روز دیگر پول به همان حساب شان برگشت داده می‌شود.
برخی از متقاضیان با وجود پرداخت پول موفق به دریافت کد رهگیری نشده‌اند. آیا ثبت نام آنها نهایی شده و کد رهگیری از چه طریقی برای آنها ارسال می‌شود؟
متقاضیانی کـــه تا مرحله صفحه کسر از حساب پیش رفته‌اند و از حساب آنها کم شده است مطمئن باشند ثبت‌نام آنها نهایی شده است و حتما از طریق ایمیل و پیامک به آنها کد رهگیری ارسال
می‌شود.
آيا برای کارآموزان شرکت مخابرات هم سهمیه در نظر گرفته شده است؟
نه. برای کارآموزان مخابرات سهمیه در نظر گرفته نشده است.
محل خدمت متقاضیان ورود به شرکت ارتباطات سیار ایران در کدام شهر است؟
در جدول ظرفیت رشته‌ها، محل اشتغال شرکت ارتباطات سیار، تهران است.
آیا پاسخ‌های غلط نمره منفی دارد؟
هر چهار پاسخ اشتباه یک نمره منفی برای متقاضی تلقی می‌شود. متقاضیان به این مورد توجه داشته باشند که آزمون نمره منفی دارد اما ما سعی کردیم سطح نمره منفی را خیلی بالا نگیرم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :