آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9255
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:36
تعداد بازدید : 905

بسته طلایی GPRS همراه اول برای کاربران حرفه ای

همراه اول برای کاربران حرفه ای خود بسته های طلایی فعال سازی سرویس اینترنت همراه اول (GPRS) ارایه داد.

روابط عمومی همراه اول - این طرح که برای 10 میلیون و 600 هزار مشترک GPRS همراه اول برنامه ریزی شده در حال حاضر در تمامی مراکز استان‌ها و شهرهای بزرگ اجرا و مورد استقبال کاربران قرارگرفته است.
بنابراین گزارش درحال حاضر این بسته در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران و هرمزگان دارای پوشش کامل بوده و استان‌های ایلام، بوشهر، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، کردستان، مرکزی، همدان و یزد در مراکز استان و شهرهای استان فعال شده است.
تعرفه استفاده از GPRS همراه اول قبل از فعال شدن بسته‌ها در زمان peak از ۸ صبح تا ۲۳ معادل ۸ ریال و زمان Off Peak از ۲۳ تا ۸ صبح و روزهای تعطیل رسمی معادل ۲ ریال محاسبه می‌شود که با استفاده از این طرح، مشترکان می‌توانند برای ارزان‌تر شدن هزینه اتصال با خرید بسته روزانه، حجم 150 مگابایت دانلود و 10عدد MMS رایگان را در یک روز با مبلغ 10هزار تومان دریافت کنند. این در حالی است که در حال عادی تنها برای ارسال 10 عدد MMS ارسالی مشترکان هزینه‌ای معادل 500 تومان متقبل می‌شوند.
در بسته یک هفته ای این طرح نیز حجم دانلود 800 مگابایت دانلود و ارسال 20 عدد MMS رایگان تنها با پنج هزار تومان برای مشترکان اعتباری و دایمی در نظر گرفته شده‌است.
نحوه محاسبه این تعرفه‌ها نیز در سیم کارت‌های اعتباری، با خرید هر بسته، مبلغ بسته از اعتبار مشترک کسر می‌شود و درسیم‌کارت‌های دایمی، با خرید هر بسته، مبلغ بسته در صورتحساب دوره آتی منظور می‌شود.
لازم به ذکر است استفاده از بسته‌ها در زمان قطع ارتباط تلفن همراه، امکان پذیر نبوده و اعتبار بسته به دوره بعد انتقال نمی‌یابد. استفاده از خدمات رایگان آوا و نما (MMS) در هر بسته منوط به ثبت نام این سرویس قبل از فعال کردن بسته‌هاست. درصورت خرید بسته جدید قبل از پایان مهلت بسته قبلی، بسته قبلی غیر فعال شده و هزینه آن به مشترک مسترد نمی‌شود (به عبارت دیگر حجم باقی‌مانده بسته قبلی به بسته جدید اضافه نمی‌شود).به‌علت امکان تاخیر در اعلام پایان اعتبار حجم بسته‌ها، همراه اول مسوولیتی در قبال اعلام دقیق و به موقع پایان یافتن حجم بسته ندارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :