آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9257
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:43
تعداد بازدید : 521

هشتگرد زیر پوشش وایمکس ایرانسل رفت

ایرانسل از پوشش وایمکس شهر هشتگرد، اهدای دقایق رایگان مکالمه و عرضه نیم بهای مودم های USB و Wi-Fi وایمکس به مناسبت فرارسیدن عید سعید مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.

روابط عمومی ایرانسل- با پیوستن هشتگرد به شبکه وایمکس ایرانسل، تعداد شهرهای تحت پوشش خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم ایرانسل به 30 شهر رسید.
از سوی دیگر، ایرانسل به تمامی مشترکانی که در روزهای 29 و 30 خرداد ماه 91 ثبت نام سیم کارت ایرانسل خود را تکمیل، مدارک شناسایی خود را به ایرانسل ارسال کرده و در همین روز نخستین تماس را از سیم کارت خویش برقرار کنند، ۲۰ دقیقه مکالمه رایگان با اعتبار یک ماهه اهدا می‌کند. ضمن آنکه این دسته از مشترکان، از یک سیم کارت هدیه در بسته‌بندی ویژه سیم‌کارت دوقلوی ایرانسل، یک آهنگ پیشواز رایگان، شارژ شگفت انگیز 25 درصدی و همچنین 100 کیلوبایت GPRS رایگان یک ماهه نیز بهره‌مند خواهند شد.
همچنین تخفیف ۵۰ درصدی مودم‌های وایمکس ایرانسل نیز مشمول آن دسته از مشترکانی می‌شود که در تاریخ‌های 29 و 30 خرداد ماه 91 نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم Wi-Fi یا USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوط به آن و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت سه روز انجام دهند.
در این بازه زمانی، مودم‌های داخلی با امکانات Wi-Fi و مودم USB به همراه سامانه تقویت کننده وایمکس ایرانسل با ۵۰ درصد تخفیف به قیمت 499 هزار و 500 ریال عرضه خواهند شد و در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت‌نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت‌نام‌های اضافی ملغی می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :