آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 9270
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1391 3:16
تعداد بازدید : 1427

اعضای کمیسیون های سازمان نصر کشور انتخاب شدند

در پنجمین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با معرفی اعضای جدید 10 کمیسیون تخصصی این سازمان تکمیل شد.

فناوران- در جلسه هفته گذشته شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، موضوع ترمیم اعضای کمیسیون‌های نصر کشور مطرح و پس از بحث و تبادل نظر، رای‌گیری به عمل آمد و ترکیب اعضای کمیسیون‌ها به این شرح ترمیم شد:  
کمیسیون آموزش و پژوهش:
فریبا مهدیون (تهران)، صائبه سلوکی (سیستان و بلوچستان)، محمود خاکباز (خراسان رضوی)، مجید کرباسچی (اصفهان) و مهرداد خورسند (گیلان)
کمیسیون تدوین مقررات:
محمد اطرج (اصفهان)، عیسی نجفی (خراسان رضوی)، حمیدرضا نفری (مرکزی)، مهشید علوی (تهران) و محمدمهدی لسان صدق (یزد)
کمیسیون اطلاع‌رسانی:
سیدعلی موسوی (آذربایجان شرقی)، جعفر اسکندریان (تهران)، عباس رمدانی (مازندران)، علیرضا مشک‌فروش (اصفهان)، ایمان بیک (تهران)، کاوه منگلی (تهران)، محمود اروج زاده (تهران)، مجتبی محمودی (تهران) و بهمن برزگر (تهران)
کمیسیون نظم‌بخشی و تنظیم بازار:
ناصر مهرتاش (فارس)، حسین غروی رام (تهران)، مرتضی کسائیان نائینی (خراسان رضوی)، جواد اعتماد (آذربایجان شرقی)، حمیدرضا کریم‌نژاد (یزد)، امیر قدسی (آذربایجان شرقی)، کوروش مومنی (تهران)، محمدحسین رضاییان (اصفهان) و ولی‌اله نشگلیان (مرکزی)
کمیسیون مشاوران:
علی‌رضا کشتکاران (فارس)، مهدی گل‌محمدی (اصفهان)، بردیا بهنیا (مازندران)، رضا کرمی (تهران)، مسعود شکری‌پور (همدان)، محمدمهران لسان صدق (یزد)، مصطفی کیخافرزانه (سیستان و بلوچستان)
کمیسیون بین‌الملل:
تورج آذین (آذربایجان غربی)، حامد مخملباف (مرکزی)، شهرام ثبوتی‌پور (تهران)، منوچهر نذرمحمدی، مهدی آقاصرام و مسعود نژاد ستاری
کمیسیون امنیت و شبکه:
محمدعلی عاقلی (یزد)، حمید بابادی‌نیا (تهران)، بهناز آریا (تهران)، آزاد معروفی (تهران) و حامد یعقوبی (قزوین)
کمیسیون رفاهی:
حامد صابری (گیلان)، عبدالرضا زندیه وکیلی (تهران)، مازیار دهقان (اصفهان)، مریم خاوازی (تهران)، سیدعباس آزادفر (یزد)، سیدمهدی رضوانی (اصفهان) و شهرام کاظمیان (خراسان رضوی)
کمیسیون اینترنت و PAP:
فرشاد جعفریان (اصفهان)، محمود کریمی (یزد)، کوروش بخشی (مازندران)، سیدمجید صدری (تهران) و عبدالمحمد بیدختی نژاد (تهران)
کمیسیون نرم‌افزار:
محمد یوسفیان (تهران)، عبدالوحید واحدی (هرمزگان)، حمید صالحی (یزد)، جعفر نفیسی (اصفهان)، فرهاد الیشایی (تهران)، نادر آقازاده (آذربایجان شرقی) و افشین نیاکان (تهران)
گفتنی است بنا بر تصمیم شورای مرکزی کمیسیون‌ها می‌توانند در صورت لزوم با رعایت شرایط مقرر در آیین‌نامه نسبت به ادامه عضوگیری اقدام کنند.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :