آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 93654
تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394 11:25
تعداد بازدید : 945

همراه اول امسال 7500 سایت وای فای ایجاد می کند

مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار گفت: در نظر داریم با توسعه حدود ۷۵۰۰ سایت وای فای آفلودینگ تا پایان سال، دسترسی مشترکان مان به خدمات وای فای همراه اول را برقرار کنیم.


تسنیم- وحید صدوقی درباره برنامه اپراتور اول ارتباطی برای ارایه خدمات وای فای عمومی گفت: بیشتر تمرکز ما روی ارایه خدمات وای فای آفلودینگ (Wifi Offloading) است و همانطور که قبلا هم گفته ایم در نظر داریم تا تعداد سایت های این بخش را به حدود 7500 تا پایان سال 
برسانیم.
وی عنوان کرد: در حال حاضر بسیاری از منازل دارای سرویس اینترنت پرسرعت هستند که از این بستر استفاده خواهیم کرد تا وای فای همراه اول را به مشترکان ارایه دهیم. البته این کار نیازمند طراحی سوئیچی یکپارچه برای مشترکان ثابت و سیار است تا از این طریق با تغییر مکان قابل شناسایی از طریق سیم کارت به صورت خودکار باشند.
مدیرعامل همراه اول درباره نحوه بکارگیری این تکنولوژی در اماکن عمومی پرتردد گفت: در فضاهای داخلی (زیرسقف) این اماکن مانند سالن های انتظار و ترانزیت ترمینال های مسافربری هوایی و زمینی پوشش را از طریق Smart Cellها برقرار می کنیم که در این زمینه هم برنامه های توسعه ای مشخصی داریم.
او افزود: اسمارت سِل ها بیشتر جهت تقویت پوشش Indoor به کار می رود و با توجه به شبکه گسترده ای که در کل کشور داریم، توسعه تکنولوژی های جدید را در نقاط و اماکن خاص طبق برنامه توسعه ای و اقتصادی پیش خواهیم برد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :