آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94867
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394 10:45
تعداد بازدید : 640

برگزاری سمینار آشنایی با قواعد و نحوه تنظیم قراردادهای تجاری

سازمان نظام صنفی رایانه‏ای تهران سمینار تخصصی آشنایی با قواعد و نحوه تنظیم قراردادهای فقدان افشای اسرار تجاری (NDA) را برگزار می‎کند.


نصر تهران-  اصغررضانژاد دبیر سازمان با اعلام این مطلب گفت: این سمینار با هدف آشنایی فعالان و مدیران صنعت فناور ی اطلاعات و مشاوران حقوقی شرکت‏ها با موضوع  تنظیم قراردادهای فقدان افشای اسرار تجاری از ساعت 15 الی 18 روز سه شنبه 4 اسفندماه در محل دبیرخانه سازمان برگزار می‎شود.
او در خصوص اهمیت آشنایی و اطلاع‏رسانی در زمینه قراردادهای فقدان افشای اسرار تجاری (قراردادهای محرمانگی) ادامه داد: این قراردادها یکی از عوامل مهم در رشد و توسعه کسب و کارها محسوب می‎شود و اهمیت نگارش صحیح این نوع قراردادها بر کسی پوشیده نیست.
رضانژاد در این رابطه گفت: آشنایی با نحوه نگارش قراردادهای محرمانگی، آگاهی از مفاد این نوع قراردادها و نیز تبعات حقوقی و تکالیف ناشی ازامضای این قراردادها، ضرورتی اجتناب ناپذیر برای مدیران و فعالان صنعت فناوری اطلاعات کشور است و می تواند آنها را از خطرات و تبعات تعهدات موجود در این نوع قراردادها مصون نگه دارد.
دبیر سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران درخصوص سرفصل‎های سمینار آشنایی با قواعد و نحوه تنظیم قراردادهای فقدان افشای اسرار تجاری (NDA)  گفت: مفهوم سر و حقوق مربوط به اسرار تجاری، جایگاه سر در نظام حقوقی ایران و نحوه حمایت از سراسر فنی و تجاری و اقتصادی، تشریح ساختار و قالب قراردادهای NDA، نکات مهم در تنظیم قراردادهای فقدان افشا و بررسی موردی نمونه قرارداد فقدان افشای شرکت‎های حوزه فناوری اطلاعات سرفصل‎های این سمینار را تشکیل می‎دهند.
 علاقه‎مندان برای حضور در این سمینار و کسب اطلاعات بیشتر می‏توانند به پورتال این سازمان با آدرس tehrannsr.org مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :