آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94892
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394 11:40
تعداد بازدید : 823

توییتر

توییتر

فراخوان استخدام وزیر
محمد بن راشد آل مکتوم با انتشار فراخوان در صفحه شخصی خود در توییتر از دانشگاه های این کشور خواست که سه دختر و سه پسر از میان فارغ التحصیلان دو سال اخیر برای تصدی پست وزارت به وی معرفی کنند. شیخ محمد در توییتر خود نوشته است: «می خواهم یک جوان زیر 25 سال را در کابینه وزیر کنم و از دانشگاه ها می خواهم که سه پسر و سه دختر از فارغ التحصیلان دو سال اخیر خود را معرفی کنند تا از میان آنان وزیری انتخاب کنیم.» حاکم دبی که  حدود 7 سال است که عضو توییتر است، بالاخره چهارشنبه گذشته اسامی سه زن را برای تصدی وزارتخانه های خوشبختی، امور جوانان و تسامح اعلام کرد. عهود الرومی به عنوان «وزیر خوشبختی» معرفی شد. شمّا المزروعی 22 ساله به عنوان وزیر امور جوانان منصوب شد. همچنین لبنا القاسمی اداره وزارت تسامح را برعهده گرفت.
افزایش درآمد بی «فایده»
گزارش عملکرد سه ماهه پایانی سال 2015 توییتر منتشر شد. به فاصله کوتاهی پس از اعلام این گزارش، ارزش سهام توییتر ۱۰ درصد افت کرد اما بعدا ۳ درصد افزایش یافت. گزارش عملکرد مالی توییتر نشان می دهد در سه ماه چهارم سال 2015 توییتر 710 میلیون دلار درآمد کسب کرده است که نسبت به مدت مشابه آن در سال 2014 بیش از 48 درصد افزایش درآمد داشته است. با وجود کسب چنین درآمدی، توییتر در همین مدت 90 میلیون یورو ضرر کرده است. همچنین تعداد کاربران فعال ماهیانه توییتر به ۳۰۵ میلیون نفر کاهش پیدا کرده است.
امکان تازه برای تغییر تایم لاین
بعد از هیاهویی که اوایل هفته گذشته در پی انتشار خبری مبنی بر تغییر الگوریتم تایم لاین توییتر به راه افتاد که منجر به واکنش نشان دادن جک دورسی شد، پایان هفته توییتر در وبلاگش به صورت رسمی خبر از ایجاد قابلیت جدیدی برای تغییر تایم لاین داد. توییتر اعلام کرده از هفته جاری کاربران با انتخاب گزینه Show me the best Tweets first در بخش تنظیمات می توانند تایم لاین خود را بر اساس توییت های محبوب تغییر دهند و در صورتی که ترجیح بدهند بر اساس زمان توییت تایم لاین خود را ببینند هم می توانند این گزینه را 
خاموش کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :