آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 94987
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1394 10:13
تعداد بازدید : 757

اپل استور در خیابان سهروردی افتتاح می شود؟

به گفته رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، فردی که مدعی دریافت مجوز از کمپانی اپل برای فروش رسمی محصولات آن در ایران است، مدتی است که با اتحادیه برای دریافت مجوزهای مورد نیاز فعالیت در ایران رایزنی می کند.

تسنیم- سید مهدی میرمهدی با اعلام این خبر و با بیان اینکه این فرد در حال حاضر سه دفتر برای ارائه خدماتش در نظر گرفته است، گفت: این فرد در حال حاضر فضای بزرگی را در خیابان طالقانی برای ارائه خدمات پس از فروش تهیه کرده است. اپل استور قرار است در خیابان سهروردی راه اندازی شود و انبار دپوی کالایی هم در جاده قم برای آن در نظر گرفته شده 
است.
وی با بیان اینکه اجازه اسم بردن از این فرد را ندارم، گفت: قرار است جلسه ای با او در روزهای آتی داشته باشیم و بعد از آن و در صورت موافقت خود ایشان، می توانم اسمش را رسانه ای کنم.
او در پاسخ به این سوال که آیا ادعای این فرد همچون افراد دیگری که پیش از این مدعی نمایندگی اپل را داشتند و حتی در تهران فروشگاه راه اندازی کردند، نیست؟، گفت: من فعلا مجوزی از وی ندیده ام. اما می گویند مجوزهای مورد نیاز را از خود اپل آمریکا گرفته اند؛ در حالی که هنوز اسمی از وی روی سایت رسمی و نمایندگی های اپل نیست.
میرمهدی افزود: بنده موقعیت مکانی فروشگاه، انبار و محل ارائه خدمات پس از فروش و تجهیزاتی که در نظر گرفته اند را دیده ام.  با این حال تا حال حاضر هیچ مجوزی نه از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت و نه کمپانی اپل از ایشان ندیده ام.
او در پاسخ به این سوال که معمولا نمایندگی های رسمی اپل با حضور مدیران ارشد این کمپانی افتتاح می شود، چگونه است که این فرد خودش می خواهد افتتاح کند، گفت: فروشگاه ایشان هنوز افتتاح نشده و شاید منتظر حضور مدیران اپل در ایران برای افتتاح باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :