آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95078
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394 11:23
تعداد بازدید : 1008

اعلام وضعیت ارایه کنندگان اینترنت پرسرعت

براساس نتایج آمار استفاده کاربران از شبکه سنجش سرعت اینترنت آماری (متما) شرکت هایی که پر سرعت ترین خدمات اینترنتی را در دی ماه سال جاری در اختیار کاربران خود قرار داده اند، معرفی شده اند.

فناوران- طبق آمارهای ارایه شده، در بخش 128 کیلوبیت شرکت های آریا شاتل و مخابرات فارس به عنوان ارائه کنندگان پرسرعت ترین خدمات اینترنتی معرفی شده اند. 
در حوزه اینترنت 256 کیلوبیت نیز از دو شرکت آسیا تک و آریا شاتل به عنوان ارایه کنندگان پرسرعت ترین خدمات اینترنت یاد شده است. در رده اینترنت 512 کیلوبیت نیز شرکت پارس آنلاین به عنوان ارایه کننده پرسرعت ترین خدمات اینترنتی طی دی ماه سال جاری شناخته شده و پس از آن شرکت های سروش رسانه و شبکه گستر پیام آوران کویر در رده های دوم و سوم جدول قرار گرفته اند. شرکت های گسترش ارتباطات مبنا، مخابرات همدان و مخابرات فارس نیز دیگر شرکت هایی هستند که از آنها به عنوان ارایه کننده پرسرعت ترین خدمات اینترنت یاد شده است. طبق آمارهای ارایه شده در زمینه اینترنت یک مگابیتی هم شرکت داده پردازی رسپینا به عنوان ارایه کننده پرسرعت ترین خدمات شناخته شده و پس از آن پارس آنلاین و سروش رسانه در رده های بعدی جدول قرار گرفته اند. همچنین شرکت های رهانت زنجان، مخابرات آذربایجان شرقی، آریاشاتل، رایانه دانش گلستان، بزرگ نت آریا و مخابرات فارس دیگر ISP های ارایه کننده خدمات پرسرعت در این بخش بوده اند. 
براساس اعلام متما، در ارتباط با اینترنت دومگابیتی شرکت شبکه گستر پیام آوران کویر در رده اول جدول قرار گرفته و پس از آن شرکت مخابرات خوزستان و شرکت عصر انتقال داده ها رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند. همچنین شرکت نداگستر صبا (صبانت) و شرکت فناوری متانت سپاهان از دیگر شرکت های ارایه کننده خدمات پرسرعت در این بخش بوده اند. 
شرکت های رایانه دانش گلستان، بزرگ نت آریا و آریا شاتل هم دیگر ISP های ارایه دهنده خدمات پرسرعت دومگابیتی طی دی ماه سال جاری بوده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :