آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95081
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394 11:35
تعداد بازدید : 866

رییس اتاق ایران:

ظرفیت‎های سرمایه‎گذاری باید در اختیار هیات‎های تجاری قرار بگیرد

رییس اتاق ایران در نشست روسای اتاق های سراسر کشور، سرمایه گذاری های جدید را نیاز اصلی اقتصاد کشور برشمرد و تصریح کرد: برای بهبود تصویر ایران در محافل بین المللی باید ظرفیت ها و توانمندی های ارتباط بین بنگاه های اقتصادی با همتایان خارجی را خوب بشناسیم.

 فناوران- محسن جلال پور با تاکید بر اینکه اتاق ایران توجه جدی به نیازهای اقتصادی کشور دارد و مطالبات خود را از نمایندگان جدید مطالبه می کند، افزود: در حال حاضر اصلی ترین نیاز اقتصادی کشور، سرمایه گذاری های جدید است. هر استان باید ظرفیت های سرمایه گذاری خود را شناسایی کرده و متناسب با آن در راستای جذب سرمایه گذاری های جدید در اختیار هیات های اقتصادی که در ایران حضور پیدا می کنند، قرار دهند.
همچنین توجه به فعالیت های مرکز داوری اتاق ایران و ظرفیت هایی که این حوزه برای امر تجارت به دنبال دارد، موضوعی بود که در این نشست در دستور کار قرار گرفت.
رییس اتاق ایران نیز در تایید آنچه در مورد لزوم تقویت داوری توسط اتاق های سراسر کشور مطرح شد، تاکید کرد: اتاق ها باید نسبت به این موضوع توجه جدی داشته باشند چرا که مرکز داوری نه تنها یک پنجره بلکه دری است برای ارتباط موثرتر بین پارلمان بخش خصوصی با دستگاه قضایی کشور.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :