آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95087
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1394 11:44
تعداد بازدید : 838

اودنباخ رفت

ایشیزوکا، مدیر خاورمیانه و آفریقای سونی موبایل شد

بخش موبایل سونی در راستای تغییر ساختار بخش توسعه فروش جهانی خود، هیروکازو ایشیزوکا را به سمت معاون خاورمیانه و آفریقا منصوب کرد. این انتصاب لایه های منطقه ای را در ساختار سازمانی حذف می کند و مسوولیت این منطقه را مستقیما بر عهده خود ایشیزوکا می گذارد.

فناوران- ایشیزوکا از فوریه ۲۰۱۳ معاون ارشد فروش و توسعه بخش ارتباطات سونی موبایل بوده است. او در این سمت مسوولیت گسترش توانمندی عملیات فروش، حفظ مصرف کنندگان، گسترش کانال های توزیع، پشتیبانی از شرکای استراتژیک و برنامه های تعالی در فروشگاه ها را بر عهده داشته است. او همچنین نیروی محرکه پشت اهداف سونی موبایل برای افزایش سهم بازار در کشورها و مشتریان کلیدی بوده است.
ایشیزوکا که از مدیران ارشد قدیمی سونی است، پیش از این عهده دار چندین سمت مدیریتی ارشد در این شرکت بوده است. وی در سال ۱۹۹۹ به سمت ریاست شرکت قطعات و دستگاه های نمایشگر آمریکا منصوب شد. پس از آن در سال ۲۰۰۴ به واحد کسب وکار تلویزیون سونی در اروپا رفت و سپس چندبار به سمت معاون ارشد منصوب شد که شامل ریاست منطقه ژاپن و سپس ریاست منطقه بزرگ تر آسیا اقیانوسیه پیش از انتصاب به سمت فعلی اش بود.
انتظار می رود که ایشیزوکا در روزهای آینده دیدگاه خود را برای این منطقه اعلام کند، 
مسوولیت خاورمیانه و آفریقا سونی موبایل تا کنون به عهده رودیگر اودنباخ بود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :