آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95364
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1394 10:51
تعداد بازدید : 703

ال جی در MWC 2016 از سری X رونمایی می کند

شرکت ال جی سری جدیدی از گوشی های هوشمند خود را به گنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶ خواهد آورد که قیمتی رقابتی نسبت به گوشی های هوشمند میان رده خواهد داشت.


فناوران- دو مدل اول از سری X ال جی، گوشی های X cam و X screen هستند که ۲۲ فوریه در کنگره جهانی موبایل بارسلون رونمایی می شوند. X cam و X screen برای مشتریانی طراحی شده است که به تمام امکانات گوشی های هوشمند امروزی نیاز ندارند اما می خواهند تلفن همراهشان دوربین یا یک نمایشگر پیشرفته داشته باشد.
X cam دو دوربین در پشت دارد و با طراحی یکپارچه و شیشه سه بعدی خم شو، این گوشی از بدنه منحنی در جلو و با ضخامت 2/5 میلی متر برخوردار است. 
مدل دیگر که X screen نام دارد به نمایشگر دوم “همیشه روشن” مجهز است؛ قابلیتی که تنها در گوشی رده بالای ال جی V10 بوده است. نمایشگر دوم بالای نمایشگر 93/4 اینچ HD با فناوری لمس In-cell تعبیه شده که به X screen قابلیت چندمنظوره بودن داده است. با نمایشگر 76/1 اینچ دوم، کاربران می توان به سادگی به برنامه های کاربردی که بیشتر استفاده می کنند دسترسی داشته باشند و بدون قطع فعالیتی که در حال انجام بودند به تماس ها پاسخ دهند یا موسیقی پخش کنند. نمایشگر دوم بررسی تاریخ، زمان، وضعیت باتری و دیگر اعلان ها را بدون روشن کردن گوشی برای کاربران امکان پذیر
 می کند. 
سری X ال جی در بازارهای اصلی آسیا، اروپا و امریکای لاتین از آغاز ماه جدید عرضه خواهد شد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :