آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 95420
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1394 10:24
تعداد بازدید : 661

رایتل: سرعت پایه اینترنت را افزایش دادیم

کم شدن ناگهانی سرعت اینترنت یکی از اپراتورهای تلفن همراه باعث اعتراض برخی مخاطبان سرویس مشکلات مردم شده است.


خبرآنلاین- برخی مخاطبان به رایتل اعتراض می کنند که چرا سرعت اینترنت آن در برخی از ساعات شبانه روز به ناگهان کم می شود.
مخاطبی در این باره نوشته: باسلام اینجانب مدت هاست که از سیم کارت رایتل برای نیازهای اینترنتی خود استفاده می کنم بنا به شرایط کاری خود گاهی اوقات تمامی شب رو بیدار هستم مشکلی که الان با آن مواجه هستیم این است که دقیقا در ساعات مشخصی در شب و به نظر می رسد شرکت رایتل اقدام به دستکاری سرعت اینترنت می کند و شرایطی را به وجود می آورد که اشخاص حقیقی استفاده کننده از خدمات این شرکت نمی توانند خدمات به حق خود را دریافت کنند با چند نفر از همکاران خود صحبت کردم دقیقا همین مشکل را در زمان مشخص دارند بنابراین مشکل از دستگاه تلفن و... نیست. حال صحبت بنده این است که وظیفه نظارت بر این شرکت ها به عهده وزارت ارتباطات است اما نه تنها در ساعات اداری بلکه همیشه.
پاسخگوی شماره 2627 رایتل در این باره توضیح داد: این مساله درست نیست. رایتل سرعت ها را افزایش داده است. زمانی سرعت 128 کیلو بود ولی در حال حاضر سرعت را از پایه 128 تا 2 مگابیت رسانده ایم و برای خدمات تجاری، سرعت بیشتر است.
در حال حاضر محدودیت خاصی برای دریافت نیست. ولی همانطور که می دانید پروسه نصب دکل مقداری طولانی است ولی ما اکثر مناطق تهران، آنتن داریم. مشتریان می توانند به سایت ما مراجعه کنند تا نواحی کم آنتن را متوجه شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :